Wczesny Dostęp Winter Survival został opóźniony! Start na szczęście nie odbędzie się zbyt późno...

lubiegrac giełda Wczesny Dostęp Winter Survival został opóźniony! Start
Wczesny Dostęp Winter Survival został opóźniony! Start na szczęście nie odbędzie się zbyt późno...Tamer Adas | 14 lutego 2024, 12:00

Oficjalnie zapowiadany Wczesny Dostęp Winter Survival został opóźniony! DRAGO entertainment zdecydowało się przesunąć start kolejnego etapu produkcji swojego symulatora przetrwania w mroźnych warunkach.

Wczorajszego wieczora oficjalnie dowiedzieliśmy się, że planowany na końcówkę lutego start Wczesnego Dostępu gry Winter Survival został przesunięty. DRAGO entertainment zdecydowało się presunąć o tydzień proces udostępnienia graczom przedpremierowej wersji.

Przeczytaj też:

 

Gracze będą musieli odczekać do 6 marca, aby zapoznać się z etapem rozgrywki, który ma zawierać podstawy trybu fabularnego Coldwave oraz Endless, które szlifowane i rozwijane będą aż do dnia pełnoprawnej premiery.

Projekt, który wielokrotnie przechodził spore zmiany, powoli przygotowuje się do ważnego etapu produkcji. Po etapie wersji demonstracyjnych oraz kilku poważniejszych zmianach ostatecznie fani będą mogli zweryfikować, czym będzie pełne wydanie.

Autory od pewnego czasu starają się ukazać, jak na przestrzeni miesięcy udało im się znacząco rozbudować rozgrywkę, nadano jej głębię oraz skutecznie rozszerzono realistyczne doznania.

Wspomniany Wczesny Dostęp Winter Survival ma rozpocząć się 6 marca 2024 r. na komputerach osobistych.

Spółka DRAGO entertainment S.A. jest obecna na głównym parkiecie GPW w Warszawie od 16 listopada 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners