Wejście smoka wydarzenie w Dying Light 2 Stay Human na Rok Smoka

lubiegrac news Wejście smoka wydarzenie w Dying Light 2 Stay Human na Rok Smoka
Wejście smoka wydarzenie w Dying Light 2 Stay Human na Rok SmokaTamer Adas | 10 lutego 2024, 07:15

Nadszedł czas na Wejście smoka w Dying Light 2 Stay Human! W związku z Rokiem Smoka Techland wprowadził do swojej ostatniej gry ograniczone czasowo wydarzenie wraz z szeregiem nagród oraz zupełnie nowych atrakcji...

Studio Techland zdecydowało się zapowiedzieć i wypuścić kolejne ograniczone czasowe wydarzenie do Dying Light 2 Stay Human. W związku z nadejściem Roku Smoka do 19 lutego rozpocznie się nowa aktualizacja z licznymi atrakcjami i obchodami spółki, należącej obecnie do Tencentu.

Na serwerach codziennie pojawiają się Smocze Błogosławieństwa, którym towarzyszyć będą dodatkowe zadania z espekami oraz ocaleńcami. Te ostatnie aktywności zapewnią wypełnione nagrodami Czerwone Koperty.

Zapoznaj się też z: Wystartowała wyprzedaż PlayStation Indies w PS Store! Co oferuje powracająca seria w lutym?

W sprzedaży pojawiają się także elementy zestawu darmowego Pakiet Smoczego Wojownika. Obok nich Techland przygotował także bundle do zakupienia w późniejszym okresie za 500 DL-ów.

Na Twitchu (podczas transmisji) oraz w Azylu Pielgrzyma również przygotowano specjalne prezenty dla fanów, którzy także i w ten sposób chcą dołączyć do wspólnego świętowania.

Stale wciąż Dying Light 2 Stay Human ukazało się 4 lutego 2022 r. na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners