Wersja demonstracyjna House Flipper 2 trafi na najbliższym Steam Next Fest 2023!

lubiegrac giełda Wersja demonstracyjna House Flipper 2 trafi na najbliższym Steam Next Fest 2023!
Wersja demonstracyjna House Flipper 2 trafi na najbliższym Steam Next Fest 2023!Tamer Adas | 16 czerwca 2023, 10:05

Frozen District i PlayWay oficjalnie ogłosiły, że już za kilka dni będzie się można zapoznać z wersją demonstracyjną House Flipper 2, kontynuacji symulacyjnego super hitu z Polski, który powraca w jeszcze efektowniejszej formie. Jaką zawartość przygotowano do spróbowania?

House Flipper 2 z wersją demo na Steam Next Fest!

Już od 19 czerwca zainteresowani gracze będą się mogli zapoznać z wersją demonstracyjną gry House Flipper 2, która zgodnie z planem ma zagościć jeszcze w tym roku na rynku. Fani symulatorów będą się mogli wkrótce zapoznać z kontynuacją polskiego hitu autorstwa studia Frozen District.

Zapoznaj się także z: Czym jest VRR? To kolejna nowinka przy nowej zyskująca na znaczeniu przy okazji nowej generacji konsol!

Co zawierać będzie wersja demonstracyjna?

W ramach przygotowanej wersji demonstracyjnej, gracze w ciągu tygodnia będą mogli sprawdzić zawartość związaną z pięknym domkiem na... wyspie pośrodku oceanu! Będzie można tam spędzić przynajmniej półtorej godziny pracy oraz zabawy, która poskutkuje przygotowaniem wyjątkowej przestrzeni.

Zespół deweloperski wraz z PlayWay S.A. zdecydował się nie tylko zmienić styl graficzny na stylizowany i pełen detali, ale także uprawnili mechaniki, układ narzędzi, rozwinęli zawartość oraz ilość możliwych do podjęcia interakcji. Oczywiście znacząco rozwinięto ilość przedmiotów dostępnych do wykorzystania, a wprowadzono nawet system dnia oraz nocy czy wprowadzono tryb piaskownicy ze znacznie większą swobodą działań.

Kiedy ukaże się pełna wersja House Flipper 2?

Symulator House Flipper 2 ma zadebiutować w pełnym wydaniu w 2023 roku na komputerach osobistych.

Wydawca gry, PlayWay S.A. notowany jest na głównym parkiecie GPW.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners