What The Duck i Giants Uprising w portfolio wydawniczym Untold Tales

lubiegrac giełda What The Duck i Giants Uprising w portfolio wydawniczym Untold Tales
What The Duck i Giants Uprising w portfolio wydawniczym Untold TalesTamer Adas | 5 listopada 2023, 14:05

What The Duck i Giants Uprising to dwie nowe gry w portfolio wydawniczym Untold Tales, które nawiązało współpracę z VARSAV Game Studios, rozpoczynając wsparcie zespołu oraz ich rozwijających się produkcji.

Oficjalnie w minionym tygodniu polskie wydawnictwo Untold Tales zdecydowało się zdradzić, że udało im się pozyskać dwie produkcje do swojego portfolio, na mocy współpracy z warszawskim studiem VARSAV Game Studios. To oznacza, że zmierzające na rynek za kilka dni What the Duck oraz znajdujące się we Wczesnym Dostępie Giants Uprising mogą liczyć na wsparcie.

Przeczytaj też: Wystartowała wielka wyprzedaż Medieval Fantasy Sale na GOG-u! Jakie gry możemy zgarnąć tym razem ze sporymi rabatami?

Już 9 listopada dojdzie do premiery urokliwej gry RPG z mocnym akcentem rytmicznym, eksploracją oraz systemami walki i budowania, które przełożą się na wyjątkowe doświadczenie. Poprzez wsparcie kaczki, gracze spróbują zapoznać się z opowieścią o zemście i... samoakceptacji, w pogodzi za władzą i sławą.

Obecnie zapoznać się od ręki można z chwalonym jakiś czas temu Giants Uprising, czyli tytule umożliwiającym graczom wcielenie się w tytułowego giganta, który w klimacie średniowiecza i fantasy dostarczy nam masę akcji oraz efektowne pojedynki z ludźmi i innego typu przeciwnikami.

Obie produkcje dopiero otwierają nowości, jakie do zaoferowania graczom będzie miało Untold Tales, stale poszukujące niezwykłych oraz odważnych perełek z niższych segmentów budżetowych.

Giants Uprising znajduje się we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych, natomiast What The Duck ukaże się już 9 listopada bieżącego roku.

VARSAV Game Studios S.A. notowane jest na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners