Whirlight - No Time To Trip, przygodówka o podróżach w czasie, kolejny projekt od twórców Willy Morgana

lubiegrac news Whirlight - No Time To Trip, przygodówka o podróżach
Whirlight - No Time To Trip, przygodówka o podróżach w czasie, kolejny projekt od twórców Willy MorganaAgata Dudek | 11 lutego 2024, 18:05

Poznaliśmy nowy projekt przygodowy przygotowany przez twórców Willy Morgana. Przygodówka o podróżach w czasie, o tytule Whirlight - No Time To Trip zyskała wstępną datę premiery, jest do obejrzenia w zwiastunie i ma swoja kartę na platformie Steam. Premiera nie nastąpi jeszcze w tym roku, ale już teraz możemy sprawdzić jak się prezentuje. 

Whirlight - No Time To Trip jest to tytuł stworzony i wydany przez studio imaginarylab, mające na swoim koncie klasyczną przygodówkę o tytule Willy Morgan and the Curse of Bone Town. Gra, która również jest projektem klasycznie przygodowym, ma swoje miejsce na Steam, gdzie można ją dodawać do swojej listy życzeń. 

Zapoznaj się także z: TOP 10 filmów Netflix, a na podium Gru, Dru i Minionki, Popiół oraz Minionki. Animacje zawładnęły Netfliksem

Studio odpowiedzialne za klasyczną przygodowkę pełną przygód, już w przyszłym roku odda w ręce graczy kolejny przygodowy projekt i będzie to gra także pełna wyzwań przygodowych, które tym razem rozgrywać będziemy w czasie. Jest to bowiem klasyczne przygodowe "wskaż i kliknij", które przenosi czas w podróż w czasie, od prehistorii, aż do daleką przyszłość. 

Jest to ponownie klasyczna gra, stworzona ręcznie malowaną grafiką, z humorem i fantastyczną opowieścią, dla której, jak twierdzą twórcy inspiracją stały się takie przygodówki jak Day of the Tentacle i Sam & Max Hit the Road.

Przeczytaj również:

 

W grze Whirlight - No Time To Trip poznajemy Hectora, dziwaka, naukowca, wynalazcę i geniusza, który jest niestety pechowcem. Każdy jego wynalazek kończy się kompletną klapą. Pewnego dnia wpada na pewien, jak twierdzi najlepszy pomysł, inny niż dotychczasowe. By dokończyć swój wynalazek musi udać się do Verice Bay. Gdy jest bliski sukcesu, nagle po raz kolejny wpada w tarapaty, które powodują, że musi ruszyć w nieznane. Nie jest jednak sam. Towarzyszy mu Margaret, zdeterminowana artystka. Wspólnie przemierzają czas i przestrzeń, poznając wiele postaci i próbując powstrzymać straszliwe zagrożenie.

Gra zmierza na komputery osobiste, PC. Premiera przewidziana jest na rok 2025. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345678910
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners