Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nowe dialogi i sceny! CD Projekt RED dodało je w aktualizacji do nowej generacji

lubiegrac giełda Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nowe dialogi i sceny! CD
Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nowe dialogi i sceny! CD Projekt RED dodało je w aktualizacji do nowej generacjiMaciej Gaffke | 29 grudnia 2022, 15:12

Aktualizacja do nowej generacji dla Wiedźmina 3 wprowadziła nie tylko ulepszenia techniczne, ale również dialogi i sceny nieobecne w grze w momencie premiery. Na YouTube można znaleźć sporo materiałów, które pokazują niepublikowane fragmenty.

CD Projekt RED wypuściło aktualizację do nowej generacji w połowie grudnia. Przez ten czas sporo graczy skarżyło się na problemy techniczne wywołane tą aktualizacją, szczególnie posiadacze komputerów osobistych. Polskie studio w odpowiedzi udostępniło hotfixy, które powinny rozwiązać już część problemów. 

Jednak udoskonalenie grafiki i innych szczegółów to nie jedyne zmiany w Wiedźminie 3. Twórcy postanowili udostępnić też nowe dialogi i sceny, które nie znalazły się w premierowej wersji gry. Wśród dodanych scen jest między innymi pocałunek Geralta z Yennefer przed wyruszeniem Białego Wilka po Ciri.

Z kolei dodane dialogi obejmują rozmowę z Vesemirem o odbudowie Kaer Morhen, z Anną Henriettą o cesarstwie Nilfgaardu, z Triss o Ingrid Vegelbud czy z Talarem o Białym Sadzie. Większość filmów z tymi nowymi elementami można znaleźć w sieci, np. na kanale Laczadore na YouTube, który udostępnia różne ciekawostki z tej gry.

Przypomnijmy, że CD Projekt RED zapowiedziało prace nad nową sagą, rozgrywającą się w świecie Wiedźmina, a także remake Wiedźmina z 2007 roku. Na razie nie wiemy, kiedy można spodziewać się premiery tych projektów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował 18 maja 2015 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ppe.pl/news/311095/next-genowy-wiedzmin-3-z-nowymi-scenami-i-dialogami-cd-projekt-red-m-in-rozbudowal-romans-z-yennefer.html

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners