Wiedźmin 3 przed i po aktualizacji next-gen. Użytkownik YouTube przygotował szczegółowe porównanie

lubiegrac giełda Wiedźmin 3 przed i po aktualizacji next-gen. Użytkownik
Wiedźmin 3 przed i po aktualizacji next-gen. Użytkownik YouTube przygotował szczegółowe porównanieMaciej Gaffke | 28 listopada 2022, 15:11

CD Projekt RED niedawno podało szczegóły aktualizacji, która dostosowuje grę Wiedźmin 3: Dziki Gon do konsol najnowszej generacji. Ujawniono również materiał ze zmianami, który posłużył użytkownikowi YouTube do porównania ze starszą wersją produkcji.

Jeśli jesteście ciekawi, w jakich miejscach Wiedźmina 3 widać zmiany wprowadzone przez aktualizację next-gen, to powinniście obejrzeć porównanie stworzone przez EIAnalistaDeBits na YouTube. W tym materiale dokładnie pokazano, jakie ulepszenia CD Projekt RED wprowadziło do rozgrywki.

Zapoznaj się także z: Wyprzedaż duńskiego producenta gier IO Interactive trwa na platformie GOG!

Film trwa ponad 11 minut, a porównanie starszej i nowszej wersji gry odbyło się zarówno na komputerze osobistym, jak i na konsolach Xbox oraz PlayStation. Użytkownik dodatkowo tłumaczy, na czym dokładnie polega zmiana w stosunku do pierwowzoru, więc naprawdę warto obejrzeć jego pracę, jeśli chce się poznać szczegóły aktualizacji.

Co takiego się zmieni w rozgrywce? Twórcy wprowadzili między innymi ray tracing, a także tryb 4K i 60 FPS-ów oraz obsługę FSR 2.0. Dzięki tym ulepszeniom widać już, jak poprawiło się między innymi oświetlenie na mapie.

Przypomnijmy, że CD Projekt zorganizowało niedawno REDstreams, na którym opowiadało o nadchodzącej aktualizacji. Poza technicznymi poprawkami, wprowadzono też dodatkowe zbroje inspirowane serialem Netflixa, a także nowy wygląd Jaskra. Ponadto, przygotowano również nową, krótką misję.

Aktualizacja next-gen dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się 14 grudnia 2022 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/the-witcher-3-wild-hunt-next-gen-visual-improvements-showcased-in-new-comparison-video

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners