Za kilka chwil wyruszy Wielki wybuch w Fortnite! Epic Games przygotowuje wielkie zmiany na koniec 2023 roku

lubiegrac e-sport Za kilka chwil wyruszy Wielki wybuch w Fortnite! Epic Games
Za kilka chwil wyruszy Wielki wybuch w Fortnite! Epic Games przygotowuje wielkie zmiany na koniec 2023 rokuTamer Adas | 25 listopada 2023, 19:25

Oficjalnie już o godzinie 18:00 wystartuje Wielki wybuch, który w 2023 roku ma przygotować Fortnite'a na większą przerwę techniczną oraz pakiet zmian w ramach nadchodzącej aktualizacji 28.00.

Już za kilka chwil, o godzinie 20:00 rozpocznie się nowe wydarzenie w Fortnite, dzięki czemu fani gry Epic Games, mogą się od dziś zapoznać z wielkimi nowościami oraz atrakcjami, w ramach powoli kończącego się sezonu.

Inicjatywę cyfrowo poprowadzi słynny raper Eminem, już 30 minut wcześniej można się przygotowywać, aby wraz z maksymalnie trójką znajomych zapoznać się z wieloma niespodziankami.

Zapoznaj się również z: Fortnite pobiło wielki rekord, a Epic Games Store... wciąż nie przynosi korporacji zysku!

Za kilka dni odbędzie się spora przerwa techniczna, która rozpocznie się już 2 grudnia 2023 roku o godzinie 18 polskiego czasu i potrwa aż do 3 grudnia do 5:30 nad ranem. Dla nas to oznacza, że w zasadzie tytuł dopiero kolejnego dnia będzie dostępny.

Epic Games Publishing ponownie pragnie zaskoczyć graczy oraz wprowadzić nowy porządek, który może być przyczynkiem do zupełnego odświeżenia rozgrywki. Nim do tego dojdzie spodziewać się możemy nowej przygody...

Gra Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.fortnite.com/news/the-big-bang-event-a-new-beginning-for-fortnite-on-december-2?lang=pl

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners