Polski Winter Survival z datą Wczesnego Dostępu. Kiedy będzie można sprawdzić nową grę autorów Gas Station Simulator?

lubiegrac giełda Polski Winter Survival z datą Wczesnego Dostępu. Kiedy
Polski Winter Survival z datą Wczesnego Dostępu. Kiedy będzie można sprawdzić nową grę autorów Gas Station Simulator?Tamer Adas | 14 września 2023, 14:20

DRAGO entertainment zdecydowało się zapowiedzieć, że Winter Survival ma już datę Wczesnego Dostępu. Jak się okazuje tytuł skupiony na przetrwaniu będziemy mogli sprawdzić zimą przyszłego roku.

Polskie studio Drago entertainment zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć, że ostatniego dnia lutego przyszłego roku gracze mogą się spodziewać startu Wczesnego Dostępu gry na Steamie. Następnie w październiku dojdzie do oficjalnej prezentacji wersji przygotowującej fanów do pełnego wydania.

O czym jest odświeżony Winter Survival?

Od 28 lutego gracze będą mogli zapoznać się z kolejnym tytułem studia Gas Station Simulator, czyli z niegdyś nieźle zapowiadającym się symulatorem, znanym obecnie jako Winter Survival. Projekt skupiony na przetrwaniu po długim procesie produkcji dopiero za kilka miesięcy będzie dostępny do sprawdzenia.

W niebezpiecznych warunkach Mount Washington, gracze będą mogli przekonać się o tym, że w ekstremalnych warunkach konieczne jest zadbani o podstawowe zasoby do przetrwania zarówno fizycznie, jak i psychicznie. W mroźnej krainie, czeka na ludzi wiele niebezpieczeństw.

Autorzy zdecydowali się dokonać większych zmian w swoim tytule, aby zagwarantować graczom jeszcze lepsze doświadczenia oraz większą przyszłość przed tytułem, który we wcześniejszej wersji mógłby znacznie szybciej się "zestarzeć".

Zapomnieć nie sposób także o tym, że DRAGO entertainment wykonuje kolejne kroki, aby przenieść swoje akcje na główny parkiet GPW w Warszawie. Na tę chwilę spółka okazuje wyznaczenia dnia, gdy dojdzie do pierwszego notowania.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Rozpoczynamy intensywny proces marketingowy i kontynuujemy pracę nad udoskonaleniem gry 'Winter Survival'. Wykorzystując okazję, chcielibyśmy serdecznie podziękować naszej wspaniałej społeczności za dotychczasowe wsparcie i cierpliwość. Jednocześnie pragniemy ogłosić, że po dokładnej analizie dostępnych okien wydawniczych na platformie Steam, zdecydowaliśmy, że premiera gry odbędzie się z początkiem 2024 roku, a konkretnie 28 lutego. Wcześniej, tuż przed premierą naszego tytułu, podczas lutowego Steam Fest, oddamy w ręce graczy odświeżone demo gry. Najważniejsze jest dla nas dostarczenie możliwie najlepiej dopracowanego produktu, który w pełni wykorzysta jego ogromny potencjał, stąd właśnie wybór ww. daty premiery gry – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu w DRAGO entertainment SA.

'Winter Survival' to nasz największy tytuł i jednocześnie pierwszy projekt tworzony w gatunku survival. Stąd też najbliższe miesiące chcemy wykorzystać na efektywną promocję gry oraz playtesty i kontrole jakości. Wszystko po to by efekt końcowy spełnił sugestie i oczekiwania naszych graczy. Jest to bardzo dokładanie przemyślana strategia. Jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącą premierą. – mówi Piotr Żygadło, COO w DRAGO entertainment SA.

Podjęliśmy wiele strategicznych decyzji, które znacząco wpłynęły na dotychczasowy zakres prac nad grą. Przejście na Unreal Engine 5 przed wejściem w Early Access umożliwiło nam wykorzystanie nowoczesnych technologii, tj. Nanite, Lumen, czy Temporal Super Resolution, które pozwalają na stworzenie realistycznych widoków otwartego świata oraz wzmocnione odczuwanie dynamicznej zmiany pogody. Ponadto rozszerzyliśmy grę o wiele dodatkowych mechanik i nowe elementy rozgrywki, dodaliśmy systemy aktywnej walki, budowy baz oraz tryb nieskończonej rozgrywki. – mówi Lucjan Mikociak, współzałożyciel i Szef Studia DRAGO entertainment SA. – Bez przejścia na nową wersję silnika ryzykowalibyśmy szybszym „starzeniem się” gry, a dzięki wczesnej jego zmianie, nie tylko mamy szansę na dłuższy ogon sprzedaży, ale i minimalizujemy koszty jego aktualizacji. Zmiana ta w późniejszych etapach cyklu życia produktu wiązałaby się ze znacznie większymi kosztami i nakładami pracy – dodaje.

Kiedy udostępniony został Wczesny Dostęp gry Winter Survival?

Winter Survival ma trafić do Wczesnego Dostępu 28 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

Spółka DRAGO entertainment S.A. notowana jest na NewConnect. Firma przygotowuje się do przeniesienia notowań na główny parkiet GPW w Warszawie.

Nowy zwiastun Winter Survival

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners