Winter Survival ze zwiastunem przygotowującym graczy do Wczesnego Dostępu w 2024 roku

lubiegrac giełda Winter Survival ze zwiastunem przygotowującym graczy do Wczesnego Dostępu w 2024 roku
Winter Survival ze zwiastunem przygotowującym graczy do Wczesnego Dostępu w 2024 rokuTamer Adas | 29 listopada 2023, 20:15

Polska gra Winter Survival doczekała się opublikowania nowego zwiastuna, przypominającego i przygotowującego graczy do startu Wczesnego Dostępu na początku 2024 roku.

Oficjalnie nasi rodacy ze studia Drago Entertainment S.A. zdecydowali się opublikować nowy zwiastun swojej nadchodzącej gry Winter Survival, przypominający o powstającym tytule oraz atmosferze, którą projekt ma się wyróżniać po wprowadzonych zmianach w koncepcji.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy symulator doczekał się nie tylko liftingu tytułu, ale także może się pochwalić pewnymi modyfikacjami koncepcji, nieco odchodzącej od wcześniejszych pomysłów.

Zapoznaj się również z: O dziwo zbliżający się grudzień premierowo zapowiada się naprawdę nieźle! Jakie gry mogą okazać się hitami?

Dziś zapoznać się można z materiałem wideo ukazującym, jak wymagające będzie przetrwanie w Winter Survival. Tytuł jeszcze mocniej stara się podkreślić trudności wynikające z potęgi dzikiej przygody oraz wpływu mroku na psychikę głównego bohatera.

Już teraz autorzy zdecydowali się zapowiedzieć, że w ramach gry spodziewać się można nie tylko kampanii fabularnej, ale także dostępny będzie tryb Endless z niekończącymi się wyzwaniami oraz Coldwave ze specjalnym poziomem trudności.

Winter Survival ma trafić do Wczesnego Dostępu 28 lutego 2024 roku na komputerach osobistych.

Studio DRAGO entertainment S.A. zadebiutowała na głównym parkiecie GPW w Warszawie 16 listopada 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners