Poznaliśmy wiosenne nowości iiyamy, które w 2023 roku skupiają się na dużych przekątnych!

lubiegrac newsy hardware Poznaliśmy wiosenne nowości iiyamy, które w 2023 roku skupiają się na dużych przekątnych!
Poznaliśmy wiosenne nowości iiyamy, które w 2023 roku skupiają się na dużych przekątnych!Tamer Adas | 12 maja 2023, 21:00

Firma iiyama zdecydowała się zaprezentować swoje wiosenne nowości, które koncentrują się na bardzo dużych przekątnych z wysoką rozdzielczością oraz nietypowymi cechami.

iiyama ProLite XUB3294QSU-B1/ProLite XU3294QSU-B1 to najmniejsza, ale zarazem potencjalnie najciekawsza nowinka dla graczy bazująca na matrycy VA o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440p) z solidnymi głośnikami, 2-portowym hubem USB 3.0, gniazdem na słuchawki ci złączami HDMI oraz Display Port. Konstrukcję wyróżnia nowa stopa regulacji wysokości, która ma być jeszcze skuteczniejsza, precyzyjniejsza oraz smuklejsza.

Zapoznaj się także z: Wystartował konkurs Dead Island 2 x Iiyama z monitorem G-Master GB2790QSU Red Eagle do wygrania!

Seria ProLite doczeka się nowości spod szyldu TE12, czyli czterech monitorów oferujących przekątne od 55 do aż 86 cali przeznaczonych do hybrydowych rozwiązań i warunków. Modele z wysoką rozdzielczością do 4K UHD bazują na dotykowej matrycy z systemem operacyjnym iiWare 10 (Android 11).

To jednak nie koniec nowości ponieważ ProLite LH54 to kolejne nowości wieloformatowe, choć w ich ramach nie zabrakło także propozycji 32-calowej (poza 65-, 75- i 86-calowe) nastawione do pracy w modelu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferując maksymalną jasność na poziomie 500cd/m² oraz własnym systemem CMS.

ProLite LE41 to trzy modele od 42- do 55-cali skierowane do profesjonalnych rozwiązań w ramach wyświetlaczy Digital Signage o rozdzielczości 4K UHD przygotowane do pracy w ramach trybu 18/7 z orientacją poziomą i atrakcyjnymi kolorami jak na panel VA.

Producent zdecydował się postawić także na ruchomą podstawę w postaci antykolizyjnego wózka dla konstrukcji wieloformatowych: iiyama MD CAR2011-B1 wspierająca standard VESA aż do 800 x 600 mm z błyskawicznym montaże m i możliwością zmiany położenia konsturkcji radzącej sobie z obciążeniem do 80 kg.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners