Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos, animowany kinowy hit już za kilka dni na SkyShowtime

lubiegrac newsy filmowe Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos, animowany kinowy hit już za kilka dni na SkyShowtime
Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos, animowany kinowy hit już za kilka dni na SkyShowtimeAgata Dudek | 3 lutego 2024, 22:40

SkyShowtime nie zwalnia tempa i już za kilka dni pokaże na swojej platformie kinowy, animowany hit, jakim jest film Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos. Animacja, która po raz kolejny przenosi widza w komiksowy świat walecznych żółwi zadebiutuje na platformie streamingowej SkyShowtime już w piątek. Zanim się to stanie, serwis zachęca do sprawdzenia nowego zwiastuna filmu. 

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos oprócz fabularnego zwiastuna i ogłoszenia daty premiery na SkyShowtime posiada wiele nowych zdjęć z tej pełnej akcji animacji, niezwykle dobrze ocenianej nie tylko przez widzów, ale i przez recenzentów. Premiera filmu dla całej rodziny już za kilka dni. Platforma przypomina także, że w serwisie widzowie znajdą także ogromny wybór odcinków serialu Teenage Mutant Ninja Turtles.

Zapoznaj się również z: Hidden Through Time 2: Myths & Magic, pozytywna gra przygodowa zadebiutowała na konsolach

O czym jest Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos?

Fabuła Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos jak już wspominaliśmy przenosi nas ponownie do świata postaci znanych z komiksów. Po latach ukrywania się, bracia chcą żyć jak zwykli ludzie. Mają im w tym pomóc bohaterskie czyny, które złagodzą serca nowojorczyków. To ma pomóc im żyć jak normalni nastolatkowie. Ich nowa przyjaciółka  April O’Neil pomaga im w pewnej misji, której celem jest namierzenie tajnej organizacji przestępczej. Jednak sytuacja ulega zmianie, kiedy okazuje się, że ich przeciwnikami będzie armia groźnych mutantów.

Obsada Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos

W obsadzie Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos głosu bohaterom użyczają: Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu, Brady Noon, Jackie Chan i Ice Cube. Reżyserem filmu Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos jest Jeff Rowe, a współreżyserem Kyler Spears. Za fabułę odpowiadają Brendan O'Brien, Seth Rogen, Evan Goldberg i Jeff Rowe. Autorami scenariusza są Rogen, Goldberg i Rowe oraz Dan Hernandez i Benji Samit.

W filmie pojawiają się postacie znane z komiksów o Wojowniczych Żółwiach Ninja stworzone przez Petera Lairda i Kevina Eastmana. Producentami filmu są Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, a producentami wykonawczymi – Ramsay McBean i Josh Fagen. Film zrealizowany został dla Paramount Pictures, Nickelodeon Movies i Point Grey Production. 

Przeczytaj też: Disney+, walka z współdzieleniem kont poza gospodarstwem szybciej niż zakładano?

Kiedy zadebiutuje Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos?

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos miał swoją premierę w kinach 4 sierpnia 2023 roku. Na skyShowtime będzie dostępny od 9 lutego 2024 roku. 

Zwiastun Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456789101112131415
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners