Francuski Wolcen Lords of Mayhem trafił na Epic Games Store! Ceniony RPG trafiła na nową platformę

lubiegrac news Francuski Wolcen Lords of Mayhem trafił na Epic Games Store
Francuski Wolcen Lords of Mayhem trafił na Epic Games Store! Ceniony RPG trafiła na nową platformęTamer Adas | 1 marca 2023, 07:15

Oficjalnie wczoraj Wolcen Lords of Mayhem zagościł na Epic Games Store, gdzie gracze mogą się zapoznać z cenionymi RPG-iem w mrocznym świecie fantasy. Czy to dobry czas na zapoznanie się z francuskim tytułem?

Mniej więcej trzy lata temu społeczność graczy zakochała się w solidnym Wolcen Lords of Mayhem, który miał swoje spore niedociągnięcia, ale ostatecznie obronił się swoją jakością. Tymczasem po trzech latach oraz szeregu poprawek, aktualizacji i nowości, ostatecznie projekt zameldował się także na Epic Games Store.

Przeczytaj również z: Nvidia DLSS 3, czyli jak gigant zdecydował się zapewnić jeszcze większą ilość klatek na sekundę

Ulepszona na przestrzeni miesięcy propozycja zagościła na nowej platformie, gdzie już można zapoznać się z poprawioną i aktualną wersją, która być może lepiej trafi do osób, które były zawiedzione początkowym stanem Wolcena.

Fani hack'n'slashów mogą się zapoznać z tytuł dla pojedynczego oraz wielu graczy w ramach kooperacji, otwierających nowe pole rywalizacji z licznymi potworami i demonami zagrażającymi ludzkości w mrocznej, autorskiej rzeczywistości.

O ile premierowe kłopoty sprawiły, że średnia ocen graczy na konkurencyjnym Steamie wyniosła 56%, o tyle wprowadzane regularnie poprawki i udoskonalenia sprawiły, że ostatnie recenzje stoją już na poziomie 77%, co wobec kiepskiego premierowo marca, może być dobrym powodem, aby dać ponownie (lub po raz pierwszy) szansę Wolcenowi.

Wolcen Lords of Mayhem trafił na Steama 13 lutego 2020 roku na komputerach osobistych. Od wczoraj, od 28 lutego 2023 roku tytuł jest dostępny na Epic Games Store.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners