Tryb solo na hardcore'owym serwerze World of WarCraft Classic

lubiegrac news Tryb solo na hardcore'owym serwerze World of WarCraft Classic
Tryb solo na hardcore'owym serwerze World of WarCraft ClassicTamer Adas | 3 marca 2024, 21:55

Blizzard oficjalnie wprowadził kolejną nowinkę na serwer hardcore'owy gry World of WarCraft Classic. Nieco niespodziewanie fani mogą skorzystać z Trybu solo, który ma szansę okazać się kolejnym sporym wyzwaniem dla fanów.

Kilka dni temu Blizzard Entertainment zdecydowało się zapowiedzieć, że w World of Warcraft Classic najbardziej niebezpieczne krainy Azeroth na serwerach hardkorowych doczekał się wprowadzenia nowego typu gry – wyzwanie solo!

Nowość to opcjonalny typ rozrywki dostępny na ekranie tworzenia nowej postaci na serwerze hardkorowym. Uczestniczący w nim fani będą oznaczeni jako Podróżnik solo (Self-Found Adventurer). Ten znacznik stanowi informację dla pozostałych o dodatkowych ograniczeniach obowiązujących tego gracza w trakcie podróży po Azeroth.

Zapraszamy również do tych wieści: Nexon zapowiedział efektownego RPG-a akcji Vindictus Defying Fate

W tym modelu gracze NIE mogą handlować z innymi graczami, wysyłać i otrzymywać większości wiadomości (wiadomości od bohaterów niezależnych i w sprawie zadań nadal będą dostępne), ani korzystać z domu aukcyjnego.

Ponieważ jest to system opcjonalny, fani mogą też zdecydować o zakończeniu podróży solo w dowolnej chwili. Wystarczy, że odwiedzą Obserwatora Uczniów (Apprentice Watcher) w głównych miastach Żelaznej Kuźni (Ironforge) i Darnassus (po stronie Przymierza) lub Orgrimmaru i Podmiasta (po stronie Hordy). Po wyłączeniu trybu nie można włączyć go ponownie.

Gra World of Warcraft Classic ukazała się 27 sierpnia 2019 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners