World of Warships i World of Warships Legends - nowości w listopadzie 2023

lubiegrac news World of Warships i World of Warships Legends - nowości w listopadzie 2023
World of Warships i World of Warships Legends - nowości w listopadzie 2023Tamer Adas | 8 listopada 2023, 20:15

Stale rozwijane przez Wargaming gry World of Warships i World of Warships Legends doczekają się szeregu ważnych zdarzeń i nowości w listopadzie 2023 roku. Fani mogą liczyć na naprawdę sporą dawkę treści, która zagości na serwerach w najbliższych dniach.

Kolejny miesiąc pełnej atrakcji w jednej z najważniejszych gier Wargamingu jest przed nami! Nowa aktualizacja 12.10 dostarcza w ramach Wczesnego Dostępu słynne i potężne japońskie krążownik, w tym Yumihari VIII poziomu, Adatara poziomu IX oraz Bungo na poziomie X.

Od 16 do 30 listopada fani animacje High School Fleet mogą liczyć na powrót dziewczyn dowodzonych poprzez Akeno Misaki. To właśnie one ubarwią efektownie prezentujące się "stalowe potwory" jak HSF Hiei i HSF Harekaze.

Zapoznaj się też z: Rynek popularnych gier MOBA w 2023 roku... prezentuje się niezwykle biednie, ten gatunek również się szybko nasycił...

Studio włożyło wiele pracy oraz serca, aby znacząco przebudować system umiejętności dla dowódców, którym towarzyszą także modyfikacje sezonowej przepustki czy regularnie oferowanych nagród i wyzwań. Nie zabrakło nawet odświeżenia Bitew Asymetrycznych!

Na Steamie słynny tytuł doczeka się swojej 6. rocznicy, w związku z którą Wargaming ma zamiar zaoferować graczom dawkę darmowej zawartości. Jednocześnie przygotowano Steam-chana skierowanego do jednostek panazjatyckich, japońskich oraz amerykańskich. Ta niezwykła dama doczeka się swojej misji w terminie od 16 do 30 listopada.

Jak na listopad przystało, nie zabraknie w późniejszym okresie także szeregu nowych i starszych Legendarnych maszyn, dekoracji oraz elementów kosmetycznych, które będziemy mogli pozyskać ze specjalnymi zniżkami na Czarny Piątek 2023 roku, sięgającymi nawet do -85%.

PC-towe World of Warships jest od lat dostępne na komputerach osobistych. World of Warships Legends można ogrywać na konsolach Sony i Microsoftu.

Zarejestrować się do World of Warships (PC) możecie w tym miejscu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners