Worldless, turowa gra akcji metroidvania w świecie zasad, które trudno określić, z nową wersją demonstracyjną

lubiegrac news Worldless, turowa gra akcji metroidvania w świecie zasad
Worldless, turowa gra akcji metroidvania w świecie zasad, które trudno określić, z nową wersją demonstracyjnąAgata Dudek | 14 lipca 2023, 19:00

Worldless, turowa gra akcji metroidvania w świecie zasad, które trudno określić, z nową wersją demonstracyjną na Steam. W grę zagramy jeszcze w tym roku.

Pełna akcji i turowej walki platformowa gra metroidvania, w której będziemy odkrywać ukryte sekrety świata o niezdefiniowanych zasadach, o tytule Worldless została udostępniona w nowej wersji demonstracyjnej. Demo gry możecie sprawdzić na platformie Steam. 

Zapoznaj się także z: Platforma Apple TV+ ponownie do wypróbowania za darmo, tym razem dla posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5

Zmieniająca gatunek turowa gra akcji metroidvania, w platformowym stylu, w której przyjdzie graczom eksplorować niezwykle zawiłe obszary, poznawać sekrety, gra stworzona przez Noname Studios, wydana dzięki Coatsink pojawi się na Xbox i PC jeszcze w tym roku. Zanim się to stanie, jej twórcy prezentują nową wersję demonstracyjną, która jest dostępna  konsoli Xbox w ramach ID@Xbox Demo Fest, a także na platformie Steam. 

W nowej wersji demonstracyjnej gracze zostaną przeniesieni do tajemniczej i stylizowanej egzystencji, w której odkryją grę, która łączy eksplorację w stylu metroidvanii z turowymi walkami i znacznie więcej.

Przeczytaj również:

Gra Worldless rozgrywa się w świecie, w którym zasady ciężko określić, w surrealistycznej, abstrakcyjnej rzeczywistości, w której żyją istoty o celach, które są zupełnie przeciwne. Jedna połowa z nich skupiona jest na cnocie swojej natury, druga na śmierci. To, że są tak różne sprawia, że są w wiecznym konflikcie, walcząc o transcendencję. Nie zabraknie niuansów walki, z wykorzystaniem turowego momentu ataku, w czasie rzeczywistym. ważne jest zgranie taktyki z wyczuciem czasu, by odnieść sukces. Na drodze rozgrywki, która buduje umiejętności, napotkamy na tajemnice i sekrety, rozgrywając potyczki przy dźwiękach nastrojowej ścieżki dźwiękowej. 

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste. Premiera przewidziana jest na rok 2023. Dokładna data nie została podana.

Karta gry na Steam - pobierz wersję demonstracyjną

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456
Gra: Worldless
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners