Tarisland doczekało się startu przedpremierowych rejestracji

lubiegrac news Tarisland doczekało się startu przedpremierowych rejestracji
Tarisland doczekało się startu przedpremierowych rejestracjiTamer Adas | 21 kwietnia 2024, 11:50

Oficjalnie wystartowała wstępna rejestracja gry Tarisland, efektownie prezentującego się MMORPG-a od Level Infinite, który już niebawem trafi na rynek, otwierając się na fanów na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Od minionego piątku doczekaliśmy się startu wstępnej rejestracji graczy do gry Tarisland, która za pewien czas pojawi się na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Gracze w ramach specjalnego okresu, mają okazję nie tylko okazać swoje zainteresowanie, ale także mogą pozyskać dostęp do dedykowanych nagród. Poprzez Millstone dostępny będzie LI PASS z wierzchowcami i zwierzakami.

Zapoznaj się również z:

 

Tytuł, który ukaże się w modelu free-to-play stara się zachować balans pomiędzy klasyczką MMORPG-ową, kreatywnymi rozwiązaniami i pomysłami oraz możliwościami, dostarczanymi z użyciem silnika Unreal Engine 4.

Autorzy włożyli wiele pracy w to, aby zaoferować sporą mapę, gdzie operować będą liczne postaci z różnych klas oraz specjalizacji wyciągniętych z najlepszych światów fantasy. W ten sposób podczas rajdów tworzyć można wyjątkowe zespoły, które będą w stanie zmierzyć się z licznymi wyzwaniami.

Tarisland nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Gra zmierza na urządzenia mobilne (Google Play i App Store) oraz komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners