WW2 Rebuilder trafiło na Xboxy

lubiegrac giełda WW2 Rebuilder trafiło na Xboxy
WW2 Rebuilder trafiło na XboxyTamer Adas | 13 maja 2024, 11:55

Oficjalnie polski symulator WW2 Rebuilder trafił na konsole Xbox, dzięki czemu gracze mają okazję do zaznajomienia się z tytułem, umożliwiającym dokonanie cyfrowych napraw po dramatycznych zmaganiach wojennych, jakie miały miejsce w trakcie drugiej wojny światowej.

Gracze będą mogli stanąć na czele prac naprawczych, które mają na celu odnowienie szeregu budynków oraz konstrukcji, które zostały zniszczone w trakcie wojennych działań, jakie miały miejsce w trakcie drugiej wojny światowej w Europie. Autorzy z fabularnym zarysem starają się oddać dramat, jaki niedawno w grze zaszły...

Przeczytaj też:

 

Deweloperzy ze studia Madnetic Games włożyli wiele pracy w to, aby jak najszczegółowiej odwzorować warunki, jakie miały miejsce w szeregu miejsc, gdzie toczone były starcia pomiędzy dwiema armiami. Z tego też względu gracze mają możliwość ujrzenia i odbudowania architektury, która zachwycała w okresie międzywojennym.

Rozgrywka skupia się nie tylko na tym, aby skutecznie doprowadzić do naprawy, ale także do odpowiedniego zarządzania zasobami, optymalizacji pracy oraz skutecznego wykorzystania zasobów do przywrócenia stanu oryginalnego.

W ramach zabawy zaimplementowano między innymi system oceny działań, z pomocą którego zweryfikujemy swoją skuteczność oraz przestrzeń do poprawy, dzięki czemu sprawniej możemy wyciągać wnioski i wprowadzać je w życie.

WW2 Rebuilder jest dostępny na Xboxach od 10 maja 2024 roku.

Wydawca PlayWay S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners