Wyciekła data i DLC-kie Assassin's Creed Shadows? Co jutro zostanie ujawnione?

lubiegrac news Wyciekła data i DLC-kie Assassin's Creed Shadows? Co jutro zostanie ujawnione?
Wyciekła data i DLC-kie Assassin's Creed Shadows? Co jutro zostanie ujawnione?Tamer Adas | 14 maja 2024, 16:05

W sieci pojawiły się pogłoski z wiarygodnych źródeł, które wskazują na to, że doszło do wycieku daty i DLC-ków gry Assassin's Creed Shadows? Ubisoft może mieć obawy dotyczące tego, jak szybko tego typu informacje pojawiły się w internecie jeszcze przed oficjalną prezentacją...

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami do Wario64 najnowsza odsłona Assassin's Creed ma ukazać się w terminie 15 listopada, który bardziej odnosi się do Valhalli, aniżeli do ostatnio wydanego Mirage'a. To jednak dość bezpieczny termin, który najpewniej pozwoli na doszlifowanie wszystkich mechanik i ogólnego doświadczenia.

Zapoznaj się również z: Jakie obiecujące gry zmierzają na 2024 rok? Lista potwierdzonych produkcji nie imponuje, ale...

Zgodnie z wyciągniętymi doniesieniami, dowiadujemy się, że tytuł doczeka się Przepustki Sezonowej za około 40 dolarów, która zawierać będzie dwa dodatki, które samodzielnie wyceniono na 25 dolarów. W pakiecie przepustkowym zapewniono także trochę środków znanych jako Helix.

Ubisoft chce także zaoferować specjalną linię zadań znaną jako Zabójca Origami, którą otrzymają także posiadacze wydania Ultimate Edition. Przyznane zostaje także 5 punktów umiejętności oraz tajemniczy prezent znany jako Thrown to the Dogs.

Weryfikacja tych doniesień odbędzie się już wkrótce, gdyż jutro Ubisoft zaprezentuje zapewne nie tylko pierwszy cinematic, ale także zaoferuje pierwsze konkretne wieści dotyczące kolejnego rozdziału sagi, która po raz kolejny zaliczy nowe otwarcie z nieco innym podejściem do wielu aspektów.

Niezwykle wyczekiwane Assassin's Creed Shadows nie ma daty premiery. Tytuł zmierza zapewne na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/assassins-creed-shadows-release-date-and-dlc-details-have-seemingly-leaked/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners