Wydarzenie Season of Revelry wystartowało w Lords of the Fallen. Autorzy podzielili nowości na dwie aktualizacje

lubiegrac giełda Wydarzenie Season of Revelry wystartowało w Lords of the
Wydarzenie Season of Revelry wystartowało w Lords of the Fallen. Autorzy podzielili nowości na dwie aktualizacjeTamer Adas | 15 grudnia 2023, 07:15

Oficjalnie wystartowało wydarzenie Season of Revelry w Lords of the Fallen, za którego sprawą fani gry CI Games oraz Hexworks mają okazję zmierzyć się z nowymi wyzwaniami oraz przeciwnikami. Jakie wsparcie przygotowali autorzy na najbliższe dni?

Już teraz w ostatnim Lords of the Fallen gracze mogą się zapoznać z pierwszą częścią wydarzenia Season of Revelry. HEXWORKS i CI Games S.A. zdecydowały się zapewnić graczom sześć zupełnie nowych zaklęć, kolejne pociski oraz zdolności broni, jakimi dysponować będzie można po pokonaniu bossów.

By je pozyskać, konieczne będzie spełnienie określonych, sekretnych zadań. Za sprawą zainteresowania i ciepłego przyjęcia, do zabawy zagoszczą także nowe dekoracje sezonowe, które poprzez Szczątki będzie można pozyskać.

Przeczytaj też: Oto najbardziej obiecujące RPG-i na horyzoncie. Które tytuły dostarczą fanom najwięcej jakości?

Od 21 grudnia dostępna będzie także druga część wydarzenia znana jako Trial of the Three Spirits. Za jej sprawą odblokują się trzy linie zadań z możliwymi do zgarnięcia pakietami pancerzy oraz broni, związanymi z poszczególnymi bóstwami ze świata przedstawionego.

Wszystkie bronie otrzymają po dwa ciosy kończące, możliwe będzie zresetowanie wyglądu naszego bohatera, a na mapach pojawią się specjalne skrzynie na łupy, potrafiące poradzić sobie z przeszło 2 tysiącami przedmiotów! Zadbano nawet o mapowanie przycisków na padach oraz... o możliwość rzucania się śnieżkami!

To jednak nie koniec prezentów, gdyż deweloperzy zdecydowali się zapowiedzieć, że w 2024 roku szerokie wsparcie poprzez aktualizacje będzie kontynuowane, a zatem Lords of the Fallen (2023) będzie mogło liczyć na poprawki techniczne, szlifowanie balansu, wprowadzanie dodatkowych modyfikatorów dla New Game Plus oraz szeregu niespodzianek i wydarzeń.

Tegoroczne The Lords of the Fallen ukazało się 13 października 2023 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

Polskie CI Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners