Wydarzenie w związku z premierą Diablo 4 w Diablo Immortal to początek szerszych nowości zmierzających do gry mobilnej!

lubiegrac news Wydarzenie w związku z premierą Diablo 4 w Diablo Immortal
Wydarzenie w związku z premierą Diablo 4 w Diablo Immortal to początek szerszych nowości zmierzających do gry mobilnej!Tamer Adas | 21 maja 2023, 23:50

Blizzard zapowiedział wydarzenie w związku z premierą Diablo 4, które wniesie sporo niespodzianek do Diablo Immortal! Przy okazji autorzy zdradzili, że szykują w lipcu jedną, naprawdę ważną nowość w ramach rozgrywki! Co zaoferuj graczom "Bezlitosne Monstrum"?

Piekło ponownie rozgorzeje, gdyż już 2 czerwca dojdzie do pierwszej rocznicy Diablo Immortal na rynku, a jednocześnie Blizzard Entertainment będzie chciał przygotować fanów także do premiery pełnoprawnego Diablo 4. W ten sposób, obie propozycje z serii Diablo się na swój sposób połączą.

Już teraz wiemy, że będziemy mogli do czynienia ze specjalną porcją ozdób do odblokowania, nawiązujących do Lilith oraz zupełnie nowej przestrzeni, którą społeczność mobilnej części będzie mogła odkrywać i przeżywać.

Zarówno wydarzenie Bezlitosne Monstrum, jak również karnet bojowy poświęcony dzieciom Lilith oraz Widmowemu Bazarowi Dziedzictwa Nienawiści, oferujących szereg dodatkowych wyzwań i poczucie świeżości.

Sporą dawkę przygód można przeżyć także w Kolebce Starożytnych, czyli jednym z pierwszych miejsc w Sanktuarium, dającemu niejako początek dalszym osiągnięciom w relacji Inariusa oraz jego demonicznej ukochanej. Zupełnie nowe wątki fabularne, zadania oraz nieznani przeciwnicy i atrakcje w ramach trybu wieloosobowego.

"Zamieć" zdecydowała się także zdradzić, że przygotowuje na nadchodzące dwa miesiące szereg nowości, pośród których najważniejszą wydaje się... zupełnie nowe klasa postaci! Zaprezentowana tajemniczą grafiką (wampir?!), ukazującą ciekawy wizerunek, któremu towarzyszyć będą klasyczne bronie oraz świeżość wprowadzana do zabawy.

Diablo IV zaliczyło premierę w prawie rok temu, 2 czerwca 2022 roku na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners