Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Call of Duty Modern Warfare 3 i Avatar Frontiers of Pandora

lubiegrac newsy hardware Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Call of Duty
Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Call of Duty Modern Warfare 3 i Avatar Frontiers of PandoraTamer Adas | 31 października 2023, 06:00

Poznaliśmy oficjalne sprzętowe wymagania dla gier Call of Duty Modern Warfare 3 i Avatar Frontiers of Pandora, które w przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych tytułów nie stoją pod znakiem absurdalnie mocnych podzespołów.

Zarówno Ubisoft jak i Activision Blizzard zdecydowały się zaprezentować proponowane konfiguracje, stanowiące cenne informacje odnośnie tego, jakie podzespoły zapewnią nam określone doznania w dwóch wyczekiwanych strzelankach pierwszoosobowych.

Przeczytaj też:

 

W ostatnim czasie ujrzeliśmy kilka tytułów trzecioosobowych, które bardzo wysoko zdecydowały się postawić poprzeczkę, spoglądając szczególnie na to, że propozycje oczekiwały naprawdę mocnych kombinacji, jednocześnie dysponując wersjami na konsole.

Niemniej nie wszyscy zdecydowali się podążyć tę ścieżką, przygotowując swoje propozycje także dla graczy, którzy nie dysponują obecnie nowymi podzespołami, nawet w ramach minimalnych wymagań.

Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) oraz Avatar Frontiers of Pandora różnią się pod względem oczekiwanych procesorów czy kart graficznych, niemniej poziom GTX 960 i RTX 1070 czy Intel Core i5-6600 to standard, z którego wiele wciąż można wycisnąć. W przypadku Avatara pojawia się już i7 8700K, który może się okazać przyczynkiem do większych kłopotów z dostępnością gry.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://wccftech.com/avatar-frontiers-of-pandora-pc-requirements/ https://www.gamespot.com/articles/cod-modern-warfare-3-pc-minimum-recommended-specs-and-dlss-3-support-detailed/1100-6518765/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners