Play2Chill S.A. z 62-procentoweym wzrostem zysku netto w pierwszym kwartale 2024

lubiegrac giełda Play2Chill S.A. z 62-procentoweym wzrostem zysku netto w pierwszym kwartale 2024
Play2Chill S.A. z 62-procentoweym wzrostem zysku netto w pierwszym kwartale 2024Tamer Adas | 14 maja 2024, 11:55

Doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia wyników finansowych spółki Play2Chill S.A., które może się pochwalić aż 62-procentowym wzrostem zysku netto w samym pierwszym kwartale 2024 roku.

Przeszło 701 tysięcy złotych przychodów netto umożliwiło wygenerowanie niemalże 157 tysięcy złotych zysków netto, co stanowi aż 62% wzrost w stosunku rok do roku. To powoduje, że Play2Chill może ze spokojem przygotowywać się do swoich tegorocznych premier.

Jeszcze w tym miesiącu Aztecs The Last Sun powinno zakończyć swoją produkcję, przygotowując się do startu Wczesnego Dostępnie. Następnie na rynek trafi również kolejny tytuł - Rally Mechanic Simulator, realizując tę samą strategię rozwojową.

Deweloperzy jednocześnie cały czas aktywnie dbają o projekt Permafrost, za który w dużej mierze odpowiada studio SpaceRocket Games. Spółka córka odpowiedzialna jest za przygotowanie tytułu o przetrwaniu na silniku Unreal Engine 5, której wydaniem zajmie się niemieckie Toplitz Production GmbH.

Przeczytaj też:

 

Pierwszy kwartał 2024 roku był okresem intensywnej pracy całego zespołu, a także kluczowych decyzji, które będą kształtowały przyszłość Play2Chill. W ostatnich miesiącach koncentrowaliśmy się głównie na osiągnięciu kolejnych kamieni milowych w produkcji „Azteków” i symulatora mechanika rajdowego, których premiery już wkrótce. Ponadto nadal pracujemy nad utrzymaniem wydanej wcześniej naszej flagowej gry Motorcycle Mechanic Simulator 2021, dostępnej na PC i konsolach oraz Bugvasion TD na Nintendo Switch - mówi Tomasz Róziecki, prezes zarządu Play2Chill SA.

Play2Chill S.A. obecne jest na parkietach NewConnect, największym udziałowcem marki jest PlayWay S.A., notowane na GPW.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners