Ile kopii Against the Storm rozeszło się? Poznaliśmy dokładny wynik sprzedaży!

lubiegrac news Ile kopii Against the Storm rozeszło się? Poznaliśmy dokładny wynik sprzedaży!
Ile kopii Against the Storm rozeszło się? Poznaliśmy dokładny wynik sprzedaży!Tamer Adas | 27 marca 2024, 20:25

Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnych wyników sprzedaży Against the Storm, hitowej polskiej strategii z segmentu roguelike, która okazuje się odnotowywać naprawdę dobry rezultat finansowy. Ile kopii zdecydowali się zakupić gracze?

Eremite Games oraz Hooded Horse pochwaliły się oficjalnymi wynikami sprzedaży zanotowanymi przez roguelike'a Against the Storm, który na początku grudnia ubiegłego roku zadebiutował i zebrał mnóstwo znakomitych ocen. Niedawno na naszych łamach ukazała się nasza recenzja Against the Storm, która omawia ten polski tytuł.

Ten już nie tylko może się pochwalić szeregiem znakomitych opinii, ale także od kilku dni może się pochwalić przeszło milionem sprzedanych kopii, co jak na niezależną propozycją jest naprawdę imponującym rezultatem.

Przeczytaj również: Bureau of Contacts, kooperacyjny horror sterowany sztuczną inteligencją na zwiastunie, z wstępną datą premiery

Zapowiedziana została także aktualizacja 1.2, która w ramach planu rozwoju, ma zaoferować fanom szereg poprawek oraz nowości, które mają uczynić rozgrywkę jeszcze atrakcyjniejszą oraz bardziej otwartą na nowe strategiczne pomysły.

Pełna wersja Against the Storm zadebiutowała 8 grudnia 2023 r. na komputerach osobistych. Tytuł można ogrywać w abonamencie Xbox Game Pass na PC.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners