Przedsprzedaże stanowią przeszło połowę wyniku sprzedaży Tekkena 8! wieści od Bandai Namco zaskakują...

lubiegrac e-sport Przedsprzedaże stanowią przeszło połowę wyniku sprzedaży
Przedsprzedaże stanowią przeszło połowę wyniku sprzedaży Tekkena 8! wieści od Bandai Namco zaskakują...redakcja | 28 lutego 2024, 16:35

Poznaliśmy oficjalne wyniki sprzedaży Tekken 8, które naprawdę zaskakują faktem, że... większość kopii Bandai Namco Entertainment rozprowadziło już na etapie Przedsprzedaży! Ile kopii rozeszło się w ciągu pierwszego miesiąca?

Wydawca Bandai Namco Entertainment z radością podzielił się wieściami, że TEKKEN 8 odniósł ogromny sukces, sprzedając się w ponad 2 milionach kopii w ciągu pierwszego miesiąca od premiery. Gra, doceniona przez krytyków i graczy, zadebiutowała 26 stycznia, a już w pierwszych 24 godziny rozeszła się na całym świecie w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Bandai Namco zapewnia, że TEKKEN 8 będzie nadal rozwijany o nowe aktualizacje, turnieje, wydarzenia, utwory i wiele innej zawartości.

Kolejna odsłona TEKKEN WORLD TOUR wystartuje już 13 kwietnia 2024 roku. Po serii wydarzeń pełnych sukcesów i emocji, rozgrywki turniejowe przeniosą się z siódmej do ósmej odsłony. Podczas nadchodzących zawodów TEKKEN WORLD TOUR 2024, odbywających się na całym świecie, gracze będą mogli zdobywać punkty oraz awansować w rankingach. Na koniec sezonu najlepsi zawodnicy staną do rywalizacji w finałach o tytuł najlepszego gracza TEKKEN 8.

Przeczytaj również: Idealny pad dla fanów Tekkena? Oficjalnie premierę zalicza właśnie taki model - HORI Fighting Commander OCTA Tekken 8

Ósma część wkrótce zostanie wzbogacona o nową zakładkę „Tekken Shop” w ramach regularnych aktualizacji. Sklep umożliwi zakup różnorodnych przedmiotów kosmetycznych, takich jak kostiumy z poprzednich części, skórki dla awatarów, licencjonowane przedmioty oraz wiele więcej.

Sprzedaż ponad 2. milionów egzemplarzy TEKKEN 8 w pierwszym miesiącu stanowi gigantyczny sukces, znacznie przewyższający wynik poprzedniej części gry w takim samym okresie. Mimo to TEKKEN 7 cieszy się sporą popularnością i pozostaje rekordzistą pod względem sprzedaży w cyklu, uzyskując rezultat prawie 12 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Bijatyka Tekken 8 zadebiutowała w zeszłym miesiącu, 26 stycznia 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Tekken 8
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners