Na Steamie dostępna jest wyprzedaż gier Need for Speed! Ostatnie części zgarniemy z rabatami na poziomie -85%

lubiegrac news Na Steamie dostępna jest wyprzedaż gier Need for Speed
Na Steamie dostępna jest wyprzedaż gier Need for Speed! Ostatnie części zgarniemy z rabatami na poziomie -85%Tamer Adas | 12 lutego 2024, 07:15

Na Steamie wystartowała zupełnie nowa wyprzedaż gier. Po raz kolejny Electronic Arts przygotowało specjalną ofertę, ale ta skupia się w pełni na cyklu Need for Speed. Jakie odsłony zdecydowano się przecenić w połowie lutego 2024 roku?

Need for Speed na Steam - Wystartowała nowa wyprzedaż!

Oficjalne Electronic Arts nie zatrzymuje się w sferze promocji, gdyż po raz kolejny na platformie Steam, gracze mogą skorzystać z pakietu atrakcyjnych zniżek. Tym razem znany wydawca zdecydował się na osobną akcję, która jest całkowicie poświęcona marce Need for Speed.

Fani mogą w tym miejscu pozyskać kilka ostatnich odsłon, które w większości przypadków były różnie oceniane. Były lepsze odsłony, ale nie zabrakło też kontrowersyjnego NFS Unbound.

Przeczytaj również: Wystartowała wyprzedaż EA z okazji chińskiego Nowego Roku na Steam! Jakie gry przeceniono na początku 2024 roku?

Jakie gry są przecenione? Jaka jest skala zniżek na Need for Speed na Steam?

Zdecydowana większość zniżek przekracza próg -80%, dzięki czemu za kilkanaście złotych możemy uzyskać kilka części sprzed dosłownie kilku lat, które mogłyby nas ominąć. To naprawdę dobra okazja, aby nadrobić swoje zaległości!

Przecenione gry na promocji Need for Speed na Steam

Do kiedy potrwa Need for Speed na Steam?

Promocja Need for Speed na Steam dostępna jest jeszcze przez tydzień, do 20 lutego 2024 roku.

Strona promocji

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners