Wystartowała wyprzedaż horrorów Little Nightmares na Steam. Dwie pierwsze odsłony zgarniemy z niezłej cenie!

lubiegrac news Wystartowała wyprzedaż horrorów Little Nightmares na
Wystartowała wyprzedaż horrorów Little Nightmares na Steam. Dwie pierwsze odsłony zgarniemy z niezłej cenie!Tamer Adas | 13 grudnia 2023, 20:40

Oficjalnie na Steamie wystartowała wyprzedaż horrorów Little Nightmares, dzięki czemu w grudniu 2023 roku możemy pozyskać dwie pierwsze odsłony cenionego cyklu. To dobra okazja, aby przygotować się do przyszłorocznej premiery kontynuacji...

Bandai Namco Entertainment zdecydowało się zorganizować specjalną promocję, dzięki której fani gier grozy mogą zapoznać się z ich cenionym cyklem Little Nightmares za znacznie bardziej atrakcyjne kwoty.

Pierwszą odsłonę samodzielnie możemy dodać do biblioteki za 20 złotych, natomiast druga sprzed dwóch lat to wydatek rzędem 42 złotych.

Wydawca oraz producent przygotowali również rabat na pakiet obu gier wraz z dodatkami, za co przyjdzie nam wydać 55 złotych. To 79% zniżka, stanowiąca najlepszą obecnie propozycję na Steamie, aby móc nadrobić te nowoczesne klasyki.

Wspomniana promocja obowiązuje do 15 grudnia 2023 roku, stanowiąc przygotowanie deweloperów oraz społeczności do premiery trzeciej odsłony w 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://store.steampowered.com/sale/LittleNightmaresFranchiseSale

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners