Wystartowała wielka wyprzedaż PlayStation Publisher Sale na Steamie! Największe hity sony możemy zgarnąć ze specjalnymi rabatami

lubiegrac news Wystartowała wielka wyprzedaż PlayStation Publisher Sale
Wystartowała wielka wyprzedaż PlayStation Publisher Sale na Steamie! Największe hity sony możemy zgarnąć ze specjalnymi rabatamiTamer Adas | 2 września 2023, 06:05

Oficjalnie na Steamie wystartowała wyprzedaż PlayStation Publisher Sale, dzięki czemu we wrześniu 2023 roku gracze mają okazję do pozyskania szeregu gier wydanych przez Sony na komputery osobiste. Największe hity już teraz możemy zgarnąć ze specjalnymi rabatami.

PlayStation Publisher Sale - Start nowej akcji

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji do zapoznania się z hitami wydawanymi przez Sony Interactive Entertainment, to właśnie teraz możecie je pozyskać na Steamie w niższych cenach. Te... niekiedy do faktycznie tanich nie należą, ale nie brakuje nieco lepszych kwot, które można uznać za naprawdę atrakcyjne.

Zapoznaj się również z: Wystartowały Podwójne rabaty PlayStation Plus! Czas na serię wyjątkowych zniżek

Jakie gry są przecenione? Jaka jest skala zniżek na PlayStation Publisher Sale?

Co prawda samych gier nie ma na tej wyprzedaży aż tak wiele, niemniej między innymi takie Helldivers zgarniemy z aż 75% zniżką, co wydaje się być świetną okazją do tego, aby gracze przypomnieli sobie oryginał przed premierą drugiej odsłony.

Przecenione gry na promocji PlayStation Publisher Sale

Do kiedy potrwa PlayStation Publisher Sale?

Wyprzedaż PlayStation Publisher Sale zakończy się we wrześniu 2023 roku 7. dnia tego miesiąca. Niemniej TLoU Part 1 otrzymało rabat jedynie do poniedziałku, 4 września.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners