Wystartowała wyprzedaż Tripwire Interactive na Steamie! Największe hity możemy zgarnąć za niskie kwoty

lubiegrac news Wystartowała wyprzedaż Tripwire Interactive na Steamie
Wystartowała wyprzedaż Tripwire Interactive na Steamie! Największe hity możemy zgarnąć za niskie kwotyTamer Adas | 3 września 2023, 06:00

Cenione Tripwire Interactive zapewniło wielką promocję na Steamie, gdzie gracze mają okazję do pozyskania szeregu stworzonych oraz wydanych gier przez tę spółkę. Jakie wieloosobowe (i nie tylko) hity możemy zgarnąć za wyraźnie niższe pieniądze?

Tripwire Interactive na Steamie - Start nowej akcji

Na przestrzeni kilku ostatnich lat Tripwire Interactive przebiło się na swoje dość wysokie miejsce, oferując nieco mniej imponujące i mieszczące się w niższym segmencie cenowym tytuły, które mają potencjał dostarczyć graczom sporo satysfakcji oraz wyjątkowości. To właśnie te dwa elementy sprawiają, że fani zdecydowali się zaufać właśnie tej firmie.

Obecnie tuż przed początkiem jesiennej fali premier, gracze mogą zapoznać się między innymi z Chivalry 2 czy Killing Floor 2 z wyraźnie niższymi cenami, dzięki czemu gracze mogą przystępniej wskoczyć do niezwykłej, wieloosobowej rywalizacji oraz walkę o jak najlepsze rezultaty.

Przeczytaj też: Wystartowała wielka wyprzedaż PlayStation Publisher Sale na Steamie! Największe hity sony możemy zgarnąć ze specjalnymi rabatami

Jakie gry są przecenione? Jaka jest skala zniżek na Tripwire Interactive na Steamie?

Przygotowane przez amerykańskiego producenta oraz wydawcę promocje sięgają nawet poziomowi 80%, dzięki czemu liczne z poniższych gier zgarniemy za naprawdę niezłe pieniądze.

Przecenione gry na promocji Tripwire Interactive na Steamie

Do kiedy potrwa Tripwire Interactive na Steamie?

Promocja Tripwire Interactive na Steamie zakończy się  za kilka dni, 8 września 2023 roku.

Strona promocji

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners