Wystartował Wczesny Dostęp Diablo 4, wraz z nim pojawiła się nowa Księgi Loratha!

lubiegrac news Wystartował Wczesny Dostęp Diablo 4, wraz z nim pojawiła się nowa Księgi Loratha!
Wystartował Wczesny Dostęp Diablo 4, wraz z nim pojawiła się nowa Księgi Loratha!Tamer Adas | 2 czerwca 2023, 01:05

Oficjalnie wystartował Wczesny Dostęp nowego Diablo 4, którą posiadacze wersji Ultimate Edition mogą już sprawdzić, delektując się pełnym wydaniem hack'n'slasha od Blizzard Entertainment. Pozostali w oczekiwaniu na pełne wydanie, mogą się zapoznać z kolejnym rozdziałem Księgi Loratha.

Blizzard Entertainment zdecydowało się zaprezentować graczom Wczesny Dostęp czwartego Diablo, dzięki czemu fani, którzy zdecydowali się na zakup wersji Ultimate mogą już teraz delektować się tytułem, mogąc przed zapełnieniem się serwerów, delektować zawartością i tym, ile będą w stanie sprawdzić.

Autorzy tym razem zdecydowali się także udostępnić nową Księgę Loratha. Za jej sprawą Blizzard Entertainment prezentuje, co się zdarzyło, po konaniu Baala oraz Diablo. Koniec Czasu nie jest jednak ostateczny, a Wielka Wojna zaczyna nabierać nieco innego wymiaru oraz skali.

Opowieść ukazuje jaką rolę pozyskiwali ludzie, jak losy rasy ludzkiej przeplatają się z wielkim konfliktem oraz wydarzeniami, które związane są z poprzednią odsłoną oraz wydarzeniami, które poprzedzają fabułę nowej sagi...

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

To kolejna ładnie zrealizowana animacja, która stanowi dla graczy świetną podstawę do delektowania się ładnym podsumowaniem historii. Jednocześnie przypomnieć sobie można to, jak mroczne wydarzenia miały miejsce w Sanktuarium na przestrzeni lat oraz jak toczyły się dramaty poszczególnych postaci.

Zbliżająca się premiera Diablo IV odbędzie się 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners