Wystartowała przedsprzedaż pudełkowych wydań tegorocznych gier Ubisoftu!

lubiegrac news Wystartowała przedsprzedaż pudełkowych wydań tegorocznych gier Ubisoftu!
Wystartowała przedsprzedaż pudełkowych wydań tegorocznych gier Ubisoftu!Tamer Adas | 1 lipca 2023, 22:05

Oficjalnie wystartowała przedsprzedaż pudełkowych wydań gier Ubisoftu, który chce pozostać wierny tradycji, dostarczają liczne tytuły w wersjach podstawowych oraz limitowanych i premium, pozostawiając graczom możliwość wybrania najbardziej pasujących im wariantach. Jednocześnie klasycznie fani mogą liczyć na specjalne prezenty i niespodzianki.

Przedsprzedaże wersji pudełkowych gier Ubisoftu na 2023 rok wystartowały!

Ubisoft ogłosił start przedsprzedaży The Crew Motorfest, Assassin’s Creed Mirage, Just Dance 2024, Avatar Frontiers of Pandora i Prince of Persia The Lost Crown, czyli niedawno zaprezentowanego portfolio produkcji na 2023 rok, zapowiadających ciekawe podejście do szeregu własnych marek oraz prób zapewnienia graczom czegoś świeżego.

Słynny producent oraz wydawca: Ubisoft pragnie pozostać wierny tradycji, oferując graczom atrakcyjne wydania gier w pudełkach w wersjach podstawowych oraz premium i limitowanych, jednocześnie za preordery oferując specjalne atrakcje oraz dodatki cyfrowe w różnej postaci.

Co zapewnia przedsprzedaż AC Mirage i Avatar Frontier of Pandora?

W powyższym gronie odnajdziemy wyczekiwane super hity w postaci Assassin’s Creed Mirage i Avatar Frontiers of Pandora, które doczekały się nieco innej zawartości. W pierwszym przypadku mowa jest o zadaniu 40 rozbójników, natomiast w drugim oferowany jest w zasadzie tylko zestaw skórek: Dziecko dwóch światów.

ACM_PREORDERBONUS_1920x1080_POL_rating (1)_con 

Ubisoft nie zapomina o wersjach pudełkowych!

W 2023 roku zachodzą kolejne zmiany w związku z pudełkowymi wydaniami gier, jednakże Ubi zdecydowało się zachować przywiązanie swoje oraz społeczności graczy do klasycznych wersji produkcji. Z tego też względu cały czas możemy pozyskać nowe tytuły wydawane w pudełkach, kontynuując wieloletnią tradycję.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners