Xbox ogłasza nową subskrypcję Game Pass Core, czyli ewolucję Xbox Live Gold!

lubiegrac newsy hardware Xbox ogłasza nową subskrypcję Game Pass Core, czyli ewolucję Xbox Live Gold!
Xbox ogłasza nową subskrypcję Game Pass Core, czyli ewolucję Xbox Live Gold!Kamil Adas | 19 lipca 2023, 21:45

Zaledwie kilka dni temu na oficjalnej stronie Xbox pojawiła się świetna informacja. Już po wakacjach dostępna będzie dla graczy nowa subskrypcja Game Pass Core, która ma być ewolucją przedpłaty Xbox Live Gold! 

Microsoft na początku lipca 2023 roku przywrócił bardzo dobrą ofertę dla nowych graczy chcący skorzystać z płatnego abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, którzy mogą zakupić przedpłatę na pierwszy miesiąc w cenie 4 złotych. 

Natomiast my dzisiaj skupiamy się na rewelacyjnej wiadomości dla was, o której z pewnością musicie się dowiedzieć. Xbox ogłosił powstawanie nowej subskrypcji dla graczy Xbox Game Pass Core, która pojawi się dla nas już od 14 września 2023 roku.

Powstanie nowej subskrypcji przez Microsoft ma na celu zapewnić potencjalnym graczom większego wyboru gier i sposobu korzystania z nich dzięki Xbox Game Pass Core. Co więcej, przedpłata na miesiąc ma wynosić 29 zł, lecz na rok 249 zł.

Zapoznaj się z:

 

Dodatkowo obecni subskrybenci Xbox Live Gold nie muszą się bać, gdyż wszystkie zmiany zostaną zaktualizowane automatycznie. Ponadto w już na ten moment wiemy, że w bibliotece nie zabraknie takich hitów, jak Gears 5, Hellblade: Senua's Sacrifice, Grounded, czy Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners