Końcówka 2021 roku w Xbox Games Passie zapowiada się naprawdę nieźle!

lubiegrac news Końcówka 2021 roku w Xbox Games Passie zapowiada się naprawdę nieźle!
Końcówka 2021 roku w Xbox Games Passie zapowiada się naprawdę nieźle!Tamer Adas | 21 października 2021, 06:05

Xbox Games Studios oraz partnerzy zadbali o to, aby końcówka roku w przypadku abonamentu Xbox Game Pass okazała się naprawdę niezła!

Microsoft zdecydował się zapowiedzieć posiadaczom abonamentu Xbox Game Pass, czego mogą się spodziewać w tym roku, a i osoby zainteresowane usługą będą mieli ochotę zapoznać się z kilkoma grami.

Usługa szczególnie w wersji Ultimate zaoferuje szereg ciekawych i mocnych propozycji, których w ramach premier powoli zaczyna brakować w tym roku. 

Po wprowadzeniu Outriders do oferty nadszedł czas na kolejną porcję nowych gier, dostępnych do ogrania bez dodatkowych opłat. To jednak jedynie początek, ponieważ zapoznać się będziemy mogli z Dragon Ball FighterZ (od 21 października), Everspace 2 z Wczesnego Dostępu na PC, a tydzień później Backbone, Alan Wake’s American Nightmare czy The Forgotten City. Nie zabrakło miejsca na niezależny produkcje takie jak Celeste, Comanche, Unruly Heroes czy Five Nights at Freddy’s. A to wszystko... jedynie do końca października!

Wewnętrzne studia Microsoftu z rodziny Xbox Game Studios już 28 października zaoferują graczom możliwość sprawdzenia kolejnej odsłony serii AoE - Age of Emipres 4. Już 9 listopada natomiast będzie można wskoczyć nawet w chmurze do pięknej i szybkiej Forzy Horizon 5. Dziewięć dni później zadebiutuje edycja Gra Roku, uzupełniającej Microsoft Flight Simulator o kolejną porcję atrakcji. Na koniec, 8 grudnia oficjalnie na rynku (z rocznym opóźnieniem) odbędzie się premiera Halo Infinite, najważniejszej gry w dotychczasowym portfolio (poza wyścigowym) Microsoftu.

Co ciekawe, Microsoft zaprasza na... 15 listopada, gdy ma się odbyć wielki jubileusz, o którym jeszcze się nieco dowiemy w późniejszym czasie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: oferta, abonament,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners