Xbox Indie Selects to nowy program Microsoftu, który skupi się na małych perełkach

lubiegrac newsy hardware Xbox Indie Selects to nowy program Microsoftu, który skupi się na małych perełkach
Xbox Indie Selects to nowy program Microsoftu, który skupi się na małych perełkachTamer Adas | 27 stycznia 2024, 20:35

Nadciąga Xbox Indie Selects zupełnie nowy program Microsoftu, który w całości skupi się na małych perełkach, dostępnych w sklepie Xbox Store. Czego się możemy spodziewać po nowej propozycji?

W ostatnich godzinach Xbox poprzez swoją platformę Wire zdecydował się zdradzić nową inicjatywę. Gracze mają mieć okazję do zapoznania się z programem omawiającym najważniejsze mniejsze gry, które zagościły w Xbox Store.

Przeczytaj również: Drużyna Roku jest już dostępna także w EA Sports FC Mobile!

Co miesiąc prezentowana będzie kolekcja nowości, eksponując ich rozgrywkę, założenia, podstawy oraz zalety, mogące okazać się sporą dawką zaskakująco dobrej zabawy.

Poprzez kilka kanałów wyróżniających produkcje zapoznać się będzie można z grupkami tytułów łączonych poprzez określony gatunek, cechę czy tematykę.

A to dopiero początek inicjatyw, które będą podejmowane, celem szerokiego zaprezentowania także produkcji od pojedynczych autorów czy mniejszych zespołów, które mogą uciec uwadze graczy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft, indie, xbox,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners