Xboxy Series doczekają się mocniejszych wariantów? Microsoft nie planuje mocniejszego wariantu w połowie generacji!

lubiegrac newsy hardware Xboxy Series doczekają się mocniejszych wariantów? Microsoft
Xboxy Series doczekają się mocniejszych wariantów? Microsoft nie planuje mocniejszego wariantu w połowie generacji!Tamer Adas | 28 sierpnia 2023, 06:05

Czy Xboxy Series S oraz Series X doczekają się mocniejszych wariantów? Phil Spencer zdradził, że Microsoft nie planuje mocniejszych wariantów w połowie generacji. Jakie są aktualne założenia amerykańskiej korporacji?

Ostatnio sporo mówiło się o możliwym mocniejszym wariancie konsoli PlayStation 5, tymczasem Szef działu Microsoft Gaming: Phil Spencer zdecydował się zapowiedzieć, że jego zespół nie ma w planach przygotowania mocniejszych wariantów Xbox Series S. 

Autorzy Xbox One X zdecydowali się zapewnić w wywiadzie, że po stronie "Zielonych" nie ma planów przygotowania mocniejszych modeli Xboxów Series. Przynajmniej na tę chwilę wizja jest taka, by autorzy mogli zacząć w pełni wykorzystywać możliwości aktualnie przechodzącej generacji konsol.

Po trzech latach powoli gracze mają mieć okazję do zaznajomienia się z częścią najwyższych progów wydajnościowych, jakimi dysponują warianty S i X. Cześć z deweloperów zarzeka się jednak, że w przypadku XSS w zasadzie wszystko jest wiadome, a różnica jest negatywnie bardzo duża, przez co ich działania mają być mocno ograniczone.

Jedyną zmianą, jaką zdecydowano się wykonać, było i jest powiększenie dysku w podstawowym wariancie Series S, choć wiele osób mimo wszystko krytykuje ten ruch ze względu na odstraszającą cenę, w wyniku której zdecydowanie lepiej skłaniać się ku modelowi Xbox Series X.

Na tę chwilę nie wiemy, czy ten stan rzeczy się ostatecznie utrzyma, nie zmienia to faktu, że powoli generacja powinna się rozkręcać, a zapowiedzi braku niższych cen wskazują na to, że być może kolejne lata będą dość nietypowe. Wszystko zależy jednak od sprzedaży, a ta w przypadku konkurencji wydaje się znakomita...

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-isnt-working-on-an-xbox-series-x-s-mid-gen-upgrade-phil-spencer

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners