Nowoczesna retro strategia Xenonauts 2 trafiła dziś do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych!

lubiegrac news Nowoczesna retro strategia Xenonauts 2 trafiła dziś do
Nowoczesna retro strategia Xenonauts 2 trafiła dziś do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych!Tamer Adas | 18 lipca 2023, 20:35

Oficjalnie dziś strategia Xenonauts 2 trafiła do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych zapewniając graczom możliwość delektowania się retro podejściem do taktycznych gier, kontynuując udaną produkcję opracowaną przez Goldhawk Interactive i Hooded Horse.

Goldhawk Interactive i Hooded Horse zgodnie z obietnicą wydały dziś Wczesny Dostęp swojej retro strategii Xenonauts 2, która kontynuuje udany oryginał odnoszący się do początków cyklu XCOM/UFO.

Ludzkość stoczy tym razem nowe starcie z obcą formą życia, która przybywa na Ziemię oraz pragnie wykorzystać sytuację, aby zdominować nasz gatunek. W okresie trwającej Zimnej Wojny, zadanie to wydaje się jeszcze łatwiejsze do zrealizowania.

Zapoznaj się też z: Top 10 gier roguelike/roguelite, czyli najlepsze rogaliki w pętlach sezonu 2021/2022

Po raz kolejny gracze mogą zabrać zespół śmiałków, który ruszy do walki oraz spróbuje zapewnić ludzkości czas, aby móc przygotować się do kontrofensywy oraz odeprzeć zagrożenie, po cichu przewijające się przez wiele miejsc na świecie.

Tytuł przez tydzień, do 25 lipca będziemy mogli pozyskać ze specjalnym, 25% rabatem, a w dodatku za sprawą twórców oraz wydawców można tytuł sprawdzić w polskiej wersji językowej (napisy).

Xenonauts 2 trafiło do Wczesnego Dostępu 18 lipca 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners