Awesome Game Studio zabierze Yet Another Zombie Survivors na targi PGA 23

lubiegrac news Awesome Game Studio zabierze Yet Another Zombie Survivors na targi PGA 23
Awesome Game Studio zabierze Yet Another Zombie Survivors na targi PGA 23Tamer Adas | 24 września 2023, 10:05

Awesome Game Studio pojawi się na targach PGA 2023, gdzie gracze będą mieli okazję zapoznania się z ich najnowszą grą w postaci Yet Another Zombie Survivors, nowego i efektownie prezentującego się tytułu skupionego na odpieraniu ataków nieumarlaków.

Zespół założony w 2009 roku po raz kolejny zagości na Poznań Game Arena, gdzie gracze będą mieli okazję do zapoznania się z ich najnowszym tytułem, który rozwija markę zapoczątkowaną Yet Another Zombie Defense.

5-osobowe studio po raz kolejny powraca do tematu umarlaków, z którymi mierzyć się będzie można ze swoją ekipą śmiałków, którzy stworzą zespół próbujący powstrzymać kolejne fale przeciwników, nadciągających ze wszystkich stron.

Przeczytaj również: Strategie Showgunners i Silence of the Siren będą dostępne do ogrania na PGA 2023

Mierząc się z tysiącami rywali nie tylko dążyć będziemy do stworzenia odpowiedniej synergii, stale rozwijając swoich podopiecznych oraz wzmacniając ich możliwości skutecznego radzenia sobie w tytule, operującym w modelu odwróconego bullet hella.

Po udanym Fury Unleased gracze mogą oczekiwać kolejnego satysfakcjonującego tytułu, udostępniającego przyjemny system walki, szereg broni oraz gadżetów do wykorzystania oraz okazji do zasiania efektownego chaosu!

Targi PGA 2023 odbędą się w terminie  6 - 8 października 2023 r. w Poznaniu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners