Zajawka Dragon Age Straszny Wilk zapowiada późną prezentację gry!

lubiegrac news Zajawka Dragon Age Straszny Wilk zapowiada późną prezentację gry!
Zajawka Dragon Age Straszny Wilk zapowiada późną prezentację gry!Tamer Adas | 5 grudnia 2023, 07:10

Opublikowana w ostatnich kilkunastu godzinach zajawka wideo gry Dragon Age Straszny Wilk, nie tylko ukazała istotne fabularnie miejscówki, ale także przekazała mniej optymistyczną wieść. Na oficjalną prezentację rozgrywki będziemy musieli zaczekać kilka miesięcy...

W związku z Dragon Age Day oficjalnie BioWare i Electronic Arts zdecydowały się zaprezentować nową zajawkę wideo, która stanowi przegląd trzech krain, które najpewniej będą miejscem akcji nowej odsłony.

Zgodnie z najnowszym materiałem wideo możemy nie tylko poznać część klimatu, jakim będzie dysponować czwarta odsłona, ale także otrzymaliśmy dodatkową i znacznie mniej atrakcyjną wieść...

Zapoznaj się także z: Oto najbardziej obiecujące RPG-i na horyzoncie. Które tytuły dostarczą fanom najwięcej jakości?

Otóż autorzy zdecydowali się już teraz zapewnić, że oficjalne ujawnienie Dreadwolfa nastąpi latem 2024 roku, zatem najpewniej premiera tytuł będzie mieć miejsce w 2025. To tylko przedłuża czas produkcji, która rozciąga się coraz dłużej.

To także potwierdzenie, że Bioware przeszło wiele trudów i tak naprawdę dopiero w ostatnich miesiącach obrało konkretny kierunek i zamierzenia odnośnie własnej przyszłości..

Wyczekiwany Dragon Age Dreadwolf w dalszym ciągu nie dysponuje datą premiery, ani platformami docelowymi.

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners