Klasyczne chłodzenie Zalman CNPS10X Optima II Black RGB trafiło na rynek w atrakcyjnej cenie

lubiegrac newsy hardware Klasyczne chłodzenie Zalman CNPS10X Optima II Black RGB trafiło na rynek w atrakcyjnej cenie
Klasyczne chłodzenie Zalman CNPS10X Optima II Black RGB trafiło na rynek w atrakcyjnej cenieTamer Adas | 27 listopada 2023, 23:30

Oficjalnie między innymi na polskim rynku zadebiutowało chłodzenie Zalman CNPS10X Optima II Black RGB. Nowy model w klasycznym formacie ma zaoferować graczom niezłe parametry w ramach niezłej wyceny. Z jakim TDP poradzi sobie ta konstrukcja?

Zalman CNPS10X Optima II Black RGB - opis chłodzenia

Zalman CNPS10X Optima II Black RGB to nowa i dostępna w atrakcyjnej cenie propozycja dla graczy, poszukujących we współczesnym rynku klasycznego chłodzenia bazującego na konstrukcji w formie wieży oraz bezpośrednim kontaktem czterech ciepłowodów i radiatora z procesorem.

Przeczytaj też:

 

Wspomniana propozycja doczekała się 120-mm wentylatora Dual Blade z wyjątkowym rotatorem, który ma umożliwiać sprawniejsze pozbywanie się nadmiaru ciepła poprzez skuteczne rozpraszanie.

Próba zapewnienia niskich temperatur ma się odbyć z hałasem wynoszącym maksymalnie 27 dB(A), jednocześnie zachowując ten poziom oraz wytrzymałość przez naprawdę długi czas. By to uzyskać, możliwe będzie skorzystanie z ośmiu gumek odpowiedzialnych za eliminację wibracji.

Producent zadbał o efektownie prezentujące się podświetlenie Spectrum LED RGB z dodatkowymi diodami powodującymi, że także górna strefa nabiera barw. CNPS10X Optima II Black RGB obsługuje najnowsze platformy Intela oraz AMD, mogąc podołać procesorom z TDP wynoszącym maksymalnie 180 W.

Cena i data premiery Zalman CNPS10X Optima II Black RGB

Zalman CNPS10X Optima II Black RGB jest już dostępn w cenie około 150 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners