
Na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała obudowa Zalman S3 TG, kompaktowa, ale i pojemna propozycja z efektownym, szczotkowanym frontem.
Najnowsza konstrukcja ATX Mid-Tower opracowana zostaÅ‚a z myÅ›lÄ… o pÅ‚ytach gÅ‚ównych ATX, mATX lub Mini-ITX, z podstawowÄ… obsÅ‚ugÄ… dwóch dysków HDD 3,5 cala i dwoma SSD 2,5 cala. ChÅ‚odzenie, które pomieÅ›cimy dysponować może do 156 mm, kartÄ™ do 330 mm oraz zasilacz o dÅ‚ugoÅ›ci maksymalnej do 180 mm.
Przeczytaj także:
Pomimo kompaktowej formy, Zalmanowi udaÅ‚o siÄ™ osiÄ…gnąć dobrÄ… pojemność, zachowujÄ…c przy tym peÅ‚nÄ… prezentacjÄ™ podzespoÅ‚ów za sprawÄ… panelu z hartowanego szkÅ‚a premium.
Front doczekaÅ‚ siÄ™ szczotkowego wykoÅ„czenia, które tak jak trzy podstawowo montowane wentylatory, zaoferuje nam masÄ™ satysfakcji z prezencji i sposobu funkcjonowania.
We wnÄ™trzu możemy zamontować dodatkowo pięć wentylatorów i dwa radiatory 120 mm, obsÅ‚ugujÄ…c przy tym filtry przeciwkurzowe, chroniÄ…ce najistotniejsze podzespoÅ‚y. Zestaw uzupeÅ‚niono o panel z przyciskiem odpowiedzialnym za zasilanie, odpowiednikiem od resetu, złączem sÅ‚uchawkowym i mikrofonowym, dwoma gniazdami USB 2.0 oraz portem 3.0.
Obudowę Zalman S3 TG możecie zakupić za 199 złotych w polskich sklepach.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
źródło: Informacja prasowa
Komentarze [0]:Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu