Wystartowały zamówienia przedpremierowe na SteamWorld Build

lubiegrac news Wystartowały zamówienia przedpremierowe na SteamWorld Build
Wystartowały zamówienia przedpremierowe na SteamWorld BuildTamer Adas | 3 listopada 2023, 10:40

Wystartowały oficjalnie zamówienia przedpremierowe strategii SteamWorld Build, dzięki czemu gracze mają okazję zakupić kopię dla siebie gry Thunderful Development. Ile zapłacimy za jedną z ostatnich produkcji w 2023 roku?

Już 1 grudnia ukaże się nowa flagowa gra Thunderful Publishing, tymczasem wydawca zdecydował się już w tej chwili wyruszyć z zamówieniami przedpremierowymi, umożliwiającymi graczom zapewnienie sobie dostępu do city buildera, który zostanie udostępniony za mniej niż miesiąc.

Tytuł wyceniono na niecałe 30 euro, oferując nie tylko wersję podstawową, ale także i pakiet ze SteamWorld Dig, dostępne za dodatkowe 5 euro.

Przeczytaj też:

 

Autorzy już teraz przygotowują się do zapewnienia jak najlepszego połączenia swojego wyjątkowego świata przedstawionego wraz z elementami zaciągniętymi z city-builderów oraz Dungeon Keepera. Taki miks ma zapewnić graczom sporo świeżości oraz stałą dawkę nowych wyzwań.

Dotychczas propozycja prezentowała się naprawdę nieźle, a wiele wskazuje na to, że nie inaczej będzie w przypadku Build, które na tę chwilę zdaje się mieć na siebie naprawdę niezły pomysł.

SteamWorld Build ukaże się 1 grudnia 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners