Ubisoft zapowiada premierÄ™ DLC do South Park:The Fractured But Whole

lubiegrac news Ubisoft zapowiada premierÄ™ DLC do South Park:The Fractured But Whole
Ubisoft zapowiada premierÄ™ DLC do South Park:The Fractured But Whole



| 11 marca 2018, 16:00

facebook banner
Ubisoft oraz South Park Digital Studios zapowiedziały, że 20 marca ukaże się DLC do South Park: The Fractured But Whole pod nazwą Od zmierzchu do Casa Bonita.
 
DostÄ™pne bÄ™dzie dla Playstation 4, Xbox One i komputerach osobistych. To spory dodatek, który dodaje do podstawki caÅ‚kowicie nowÄ… kampaniÄ™ fabularnÄ… oraz nowego superherosa. OsiÄ… fabuÅ‚y sÄ… kÅ‚opoty siostry Mysteriona, która miaÅ‚a czelność zadawać siÄ™ z maÅ‚ymi wampirami z South Parku.
 
Teraz wampirze maluchy przejęły restauracjÄ™ Casa Bonita, w której Cartman uwielbiaÅ‚ biesiadować. Gracz zwiedzi wiÄ™c tÄ… knajpkÄ™, odkryje tajemnice skrywane przez jaskinie czarnego Barta, zasmakuje siÄ™ w magii Meksyku, a w koÅ„cu pooglÄ…da sobie też wodnych skoczków i wreszcie pokona wampirze bÄ™karty.
 
Do wykonania tej misji otrzymamy całkowicie nową klasę postaci zrodzonej w zaświatach. Nowa klasa zwiera także cztery nowe moce okultystyczne oraz gotyckie kostiumy, a także ekstra fajne łupy. Zawalczymy więc ramię w ramię u boku gotyckiej Henrietty, super potężnej wiedźmy wsparcia.
 
Dodatek dostępny jest za darmo w ramach przepustki sezonowej, a ta dostępna jest w PS4, XONE oraz PC.
 
 
 
CasaBonitaExterior_1520334372
 
MikeMakowskiBirthday_1520334373
 
ResistPoop_1520334374

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [3]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners