AOC AGON zapowiedziały AG275QXN/EU i AG275QX/EU, dwa nowe i efektowne modele o nieco innej charakterystyce!

lubiegrac newsy hardware AOC AGON zapowiedziały AG275QXN/EU i AG275QX/EU, dwa nowe
AOC AGON zapowiedziały AG275QXN/EU i AG275QX/EU, dwa nowe i efektowne modele o nieco innej charakterystyce!Tamer Adas | 15 września 2022, 07:35

AG275QXN/EU i AG275QX/EU to dwa zupełnie nowe monitory dla graczy, które swoją nieco odmienną charakterystyką, zapewniać i tak będą graczom szybki i wysokiej jakości obraz, wzbogacony o pakiet cennych rozwiązań. Co przygotowało w tym przypadku AOC AGON?

AG275QXN/EU i AG275QX/EU - opis monitorów dla graczy

Growa sekcja AOC zdecydowała się zaprezentować graczom zupełnie nowe modele z piątej generacji, w ramach której można liczyć na bliźniacze, 27-calowe modele z rozdzielczością Quad HD, zawartą na dwóch osobnych matrycach Fast IPS oraz Fast VA. W przypadku tego drugiego modelu uzyskano szereg ulepszeń, mających się przekładać na zwiększenie się szybkości zmiany kolorów, co pozwala na wyeliminowanie smużenia czy artefaktów kontrastowych i kolorystycznych.

Przeczytaj też: AGON PRO PD27SM to kolejny efekt współpracy pomiędzy AOC oraz Porsche Design

Fast IPS to propozycja znacznie bardziej znana już i ceniona, która będzie umieć pewnie wykorzystać zalety certyfikatu VESA DisplayHDR 400 w połączeniu z czasem reakcji na poziomie 1 ms GtG i 1 ms MPRT. W obu jednostka zapewniono technologię Motion Blur Reduction (MBR), oferujących lepszą ostrość ruchu dla poszczególnych czarnych klatek obrazu.

AG275QXN/EU radzi sobie z 16,7 milionami kolorów z odświeżaniem 165 Hz oraz Adaptive-Synciem, podczas gdy AG275QX/EU to aż 1,07 miliarda ze 170 Hz oraz wsparciem G-Sync Compatible.

Najnowsze urządzenia zostały przygotowane także do działania z konsolami Xbox Series X, Xbox Series S oraz PlayStation 5, włączając w to działanie także w rozdzielczości Quad HD z wysoką wartością odświeżania obrazu. Aby zapewnić konsturkcji wiekszą uniwersalność dla graczy, zadbano o wygodną rączkę do zmiany położenia, pakiet uchwytów, wsparcie dla standardu VESA 100 x 100 czy zawsze przydatny uchwyt na słuchawki oraz hub z 4-portami USB.

Cena i data premiery AG275QXN/EU i AG275QX/EU

Model AG275QXN/EU to wydatek 1669 złotych, natomiast AG275QX/EU pozyskamy z 2039 złotych. Modele debiutują we wrześniu 2022 roku z 3-letnią gwarancją producenta.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners