KEK Entertainment zapowiedziało Armor Attack, efektownej gry z mechami w roli głównej

lubiegrac news KEK Entertainment zapowiedziało Armor Attack, efektownej gry z mechami w roli głównej
KEK Entertainment zapowiedziało Armor Attack, efektownej gry z mechami w roli głównejredakcja | 19 stycznia 2024, 12:00

Oficjalnie Koreańskie KEK Entertainment zdecydowało się zapowiedzieć Armor Attack, swoją dynamiczną i efektowną grę o starciach sporych mechów z taktycznym zacięciem. Na jakich platformach będzie można ten tytuł ograć?

Studio KEK Entertainment przedstawiło nowy zwiastun swojej najnowszej gry Armor Attack. Będzie to taktyczna strzelanka sci-fi, oparta na bitwach maszyn, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku na komputerach, Macach, iOS, Android, a także w przyszłości na konsolach. W produkcji gracze wcielają się w role trzech rywalizujących ze sobą frakcji, walczących o kontrolę nad resztkami Ziemi po latach toczonych wojen oraz przewrotów społecznych.

Kluczowe jest tutaj prowadzenie totalnej wojny mechów i przejmowanie kontroli nad zaawansowanymi technologiami bojowymi. Armor Attack oferuje dynamiczną rozgrywkę w interaktywnym otoczeniu z różnorodnymi typami pojazdów i unikalnymi zdolnościami oraz filmowymi efektami.

Przeczytaj też:

 

Zabawa będzie charakteryzować się licznymi pojazdami opartymi na klasach i umiejętnościach, zróżnicowanymi bitwami, otwartym na interaktywnym środowisku oraz trzema frakcjami z różnymi motywacjami i technologiami. Dodatkowo, gra będzie wspierać międzyplatformowość, umożliwiając rozgrywkę na różnych urządzeniach.

KEK Entertainment zebrało 8 milionów dolarów w rundzie finansowania, prowadzonej przez Korea Investment Partners, aby rozwijać zabawę na urządzeniach mobilnych, konsolach i PC. Premiera Armor Attack stanowi obiecujący krok w kierunku nowej generacji gier wieloplatformowych.

Armor Attack nie ma daty premiery, gra zmierza na komputery osobiste, Mac-i oraz urządzenia mobilne z Androidem oraz iOS-em.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners