Blizzard zapowiedział dodatek Diablo IV Vessel of Hatred! Nadszedł czas na starcie ze starym wrogiem... - BlizzCon 2023

lubiegrac news Blizzard zapowiedział dodatek Diablo IV Vessel of Hatred
Blizzard zapowiedział dodatek Diablo IV Vessel of Hatred! Nadszedł czas na starcie ze starym wrogiem... - BlizzCon 2023Tamer Adas | 4 listopada 2023, 06:10

Podczas BlizzConu 2023 zapowiedziano dodatek Diablo IV Vessel of Hatred, który dostarczy fanom nową klasę postaci, przygodę z dżungli zmieniającej rozgrywkę oraz powracającego wroga, który stanie się tym razem jeszcze bardziej podstępny oraz niebezpieczny! Kiedy rozszerzenie się ukaże?

Activision Blizzard oraz Blizzard Entertainment podczas rozpoczętego wczoraj BlizzConu zdecydowały się oficjalnie ujawnić dodatek Vessel of Hatred, który zagości na rynku pod koniec przyszłego roku, skupiając się na zupełnie nowym klimacie oraz przygodzie, rozgrywającej się po zakończeniu się kampanii.

UWAGA SPOILERY!

Fani mogą się spodziewać ekscytującej i operującej wokół postaci Mefistophelesa, który de facto uwolnił się wraz z pokonaniem jego córki Lilth. Pan Nienawiści będzie się starał powrócić do formy oraz samodzielnej postaci, dążąc do zasiania ponownie czystego zła.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Akcja rozszerzenia osadzona została w klimacie gęstej i niebezpiecznej dżungli, która ma być dodatkowo polem do wprowadzenia wcześniej niedostępnych mechanik. Autorzy zapewniają, że mają wiele niespodzianek do zaoferowania, włącznie z kolejną klasą.

Pierwsze szczegóły mamy mieć okazję poznać jutro podczas dedykowanego wydarzenia o godzinie 22:30 polskiego czasu. Nie zapominajmy jednak o tym, że poruszone zostaną również wątki związane z kolejnymi sezonami i całym planem wsparcia na kolejne miesiące.

Dodatek Diablo IV Vessel of Hatred ma zadebiutować pod koniec 2024 roku.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners