Jeszcze w tym roku Jotunnslayer Hordes of Hel trafi do Wczesnego Dostępu!

lubiegrac news Jeszcze w tym roku Jotunnslayer Hordes of Hel trafi do Wczesnego Dostępu!
Jeszcze w tym roku Jotunnslayer Hordes of Hel trafi do Wczesnego Dostępu!Tamer Adas | 12 kwietnia 2024, 16:05

Oficjalnie wydawca Grindstone oraz studio Game Farm zdecydował się zaprezentować swojego hack'n'slasha w modelu przetrwania natarć hordy - Jotunnslayer Hordes of Hel. Jeszcze tej jesieni fani mają mieć okazję do zapoznania się z Wczesnym Dostępem tytułu na komputerach.

Za kilka miesięcy gracze jesienią 2024 roku będą mieli okazję się z tytułem, który postara się zaskoczyć graczy połączenie walki z hordą rywali, rozgrywką typu hack'n'slash oraz zaczerpnięciem garściami z mitologii nordyckiej. Fani będą mieli okazję do stanięcia naprzeciw imponującej ilości rywali.

Przeczytaj również: TOP 10 RPG-ów ostatnich lat. Jakie produkcje po dziś dzień stanowią absolutną, rynkową czołówkę?

W mrocznej rzeczywistości gracze wybiorą swojego herosa, który spróbuje zwalczyć zło, przy okazji mogąc zdobyć szacunek, chwałę oraz zapewnić sobie miejsce w Valhalli w razie, gdyby przeważające siły wroga miałby odnieść zwycięstwo i unicestwić go.

Upadła dusza nie ma jednak lekko, aby odkupić swe winy. Helheim to przestrzeń, która pozbawiona jest obecności oraz błogosławieństw bóstw. Są jednak pojedyncze przypadki, które przełamują zachodzące wydarzenia....

Autorzy już teraz zapowiadają, że nawet na etapie Wczesnego Dostępu fani mogą liczyć na sporą swobodę zabawy, otwarcie się na szereg aktywności oraz indywidualne przygotowanie najbardziej optymalnej dla siebie strategii. W ten sposób możliwe będzie kreatywne podejście do zbudowania swojego herosa z potężnymi umiejętnościami.

Jotunnslayer Hordes of Hel ma ukazać się we Wczesnym Dostępie tegorocznej jesieni na komputerach osobistych, za pośrednictwem Steama.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners