Nadciąga dodatek New World Aeternum! Amazon zmienia wiele aspektów swojego MMORPG-a

lubiegrac news Nadciąga dodatek New World Aeternum! Amazon zmienia wiele aspektów swojego MMORPG-a
Nadciąga dodatek New World Aeternum! Amazon zmienia wiele aspektów swojego MMORPG-aTamer Adas | 11 czerwca 2024, 14:05

Oficjalnie Amazon zapowiedział dodatek New World Aeternum! Gracze mogą oczekiwać nowego rozdziału dla popularnego MMORPG-a, który wzbogaci się o jeszcze większą dawkę przygód w znanym świecie przedstawionym. Nadszedł czas na nowe przygody, lepsze levelowanie, archetypy oraz odświeżony system odpowiedzialny za dialogi.

Amazon Games w trakcie Summer Game Festu 2024 zdecydował się zapowiedzieć spore rozszerzenie do swojego świetnie przyjętego MMORPG-a New World. Fani będą mogli liczyć na szereg nowości oraz jeszcze ciekawszą opowieść w ramach oryginalnego świata przedstawionego.

W ramach rozszerzenia zdecydowano się także na zmienienie szeregu dotychczas znanych systemów odpowiedzialnych za levelowanie, dialogi czy kooperację pomiędzy graczami na różnych platformach. Jednocześnie zdecydowano się rozszerzyć grono dostępnych archetypów, czy wprowadzono po raz pierwszy rajd dla 10 graczy PvE oraz solowe próby w ramach końcowej fazy zabawy.

Na brzegu pojawili się nowi rozbitkowie, którzy swoją potęgę zmienili balans w Aeternum. Dotychczasowi bohaterowie zmierzą się przy okazji z kolejnymi starożytnymi sekretami. A to oznacza, że grupy śmiałków ruszą na nowe, wymagające polowania oraz wyprawy, sprawdzające ich moc oraz umiejętności współpracy.

Po raz pierwszy konsolowcy będą mogli dołączyć do zabawy, mogąc liczyć na spore wsparcie, przygotowane specjalnie wydanie z dedykowanym sterowaniem oraz optymalizacją zgodną z najnowszymi urządzeniami od Sony oraz Microsoftu.

Przeczytaj też:

 

New World: Aeternum to kulminacja lat intensywnego rozwoju w połączeniu z wkładem oddanej społeczności graczy, którzy już wytyczyli swoją ścieżkę w oryginalnym New World na PC — powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. — Słuchanie opinii graczy jest podstawą tego, jak tworzymy gry i wiemy, że New World: Aeternum spełnia obietnicę świeżego i atrakcyjnego doświadczenia New World, którym gracze mogą cieszyć się razem na różnych platformach. -

Dodatek New World Aeternum ukaże się 15 października 2024 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: New World
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners