Nadciąga Patriot Viper PV553 M.2 2280 PCIe Gen 5 x4 SSD niezwykle wydajny model z aktywnym systemem chłodzenia

lubiegrac newsy hardware Nadciąga Patriot Viper PV553 M.2 2280 PCIe Gen 5 x4 SSD
Nadciąga Patriot Viper PV553 M.2 2280 PCIe Gen 5 x4 SSD niezwykle wydajny model z aktywnym systemem chłodzeniaTamer Adas | 20 lutego 2024, 15:45

Oficjalnie Patriot zapowiedział zupełnie nowy dysk Viper PV553 M.2 2280 PCIe Gen 5 x4 SSD, prpozycję oferującą do 12,400 MB/s ze wsparciem dla nowego, wydajnego systemu aktywnego chłodzenia. Czego się możemy spodziewać po tej propozycji?

Patriot prezentuje nowy dysk SSD PCI Gen 5!

Oficjalnie amerykański producent zdecydował się zaprezentować swój nowy model dla graczy, poszukujących jednostki potrafiącej uzyskiwać przeszło 12 tysięcy MB/s! Nośnik doczekał się nowego, autorskiego systemu chłodzenia, który bazuje na najlepszych materiałach zapewniających wykorzystanie pełnego potencjału z aluminiową osłoną termiczną.

Poprzez zaimplementowany czujnik temperatury urządzenie jest w stanie regulować się w czasie rzeczywistym, dążąc do uzyskania jak najlepszych rezultatów w różnych warunkach. To w połączeniu z zawartą mikro turbiną dostarcz najnowszy sposób odprowadzania nadmiaru ciepła.

Przeczytaj również:

Szybkość 

232-warstwowa pamięć TLC NAN w pełni współpracuje z NVMe 2.0, tworząc spójną całość operującą na poziomie szybkości 12400 MB/s oraz 11800 MB/s odpowiednio odczytu oraz zapisu. To wartości, które z pewnością zachwycą fanów najlepszych wyników wydajności.

Praca w takich warunkach sprawia, że poza szybkością potrzebne są rozwiązania zwiększające wytrzymałość pamięci flash NAND. System automatycznej korekcji błędów oraz zrównoważenia zużycia spowodują, że przez wiele lat użytkownicy nie będą musieli się obawiać o stan techniczny swojego sprzętu.

Data premiery i cena Patriot Viper PV553 M.2 2280 PCIe Gen 5 x4 SSD

Dysk Patriot Viper PV553 M.2 2280 PCIe Gen 5 x4 SSD zagości w tym miesiącu w sprzedaży w wersji 2 TB, dostępnej do zakupu za 1599 złotych. Model doczekał się 5-letniej gwarancji producenta.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners