Wystartowała przedsprzedaż Potwory w ciemności. Jak powstawało UFO Enemy Unknown, książki opowiadającej o słynnym cyklu strategii

lubiegrac news Wystartowała przedsprzedaż Potwory w ciemności. Jak powstawało
Wystartowała przedsprzedaż Potwory w ciemności. Jak powstawało UFO Enemy Unknown, książki opowiadającej o słynnym cyklu strategiiTamer Adas | 2 kwietnia 2023, 10:05

Wydawnictwo Open Beta zdecydowało się ogłosić, że zajmie się wydaniem książki Potwory w ciemności. Jak powstawało UFO Enemy Unknown, która ma już nie tylko datę premiery, ale także i przedsprzedaż. O czym opowiada publikacja dotycząca cyklu, znanego obecnie pod szyldem XCOM?

Publikacja autorstwa Davida L. Craddocka doczeka się polskiego wydania, dzięki czemu już 18 kwietnia w naszym rodzimym języku zapoznać się będziemy mogli z początkami cyklu UFO, najsłynniejszego dziecka Juliana Gollopa, który wykreował fenomen porównywalny w zasadzie tylko z Cywilizacją.

Zapoznaj się także z:

 

Za sprawą książki poznać będzie można fenomen, jednocześnie mogąc nieco inaczej spojrzeć na jego głównego autora oraz perspektywę, którą zdecydował się obrać, wydając w 1994 roku nowy hicior, ponownie zmieniający rosnącą i dojrzewającą powoli branżę.

W Zachodniej Anglii powstanie propozycja, która wywoła podobnie spore emocje co wydania nieco wcześniej pierwsza Cywilizacja, przebijające się przy tak mocnych markach, jakimi już się stał DOOM oraz Mortal Kombat.

Polskie wydanie zawiera dodatki z oryginalnej Edycji Specjalnej, obejmujące wywiad z kompozytorem Johnem Broomhallem, Davidem Ellisem twórcom poradnika do  X-COM-a, Andrew Luckettem, który testował grę oraz dwie rozmowy poruszające X-COM Apocalypse oraz OpenXcomu.

 Zapraszamy Was również do naszej najnowszej recenzji książki Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo Reggiego Filsa-Aime

Publikację wyceniono na 59,99 złotych, ale w ramach rozpoczętej przedsprzedaży papierowe wydanie pozyskać możemy 44,99 złotych.

Książka Potwory w ciemności. Jak powstawało UFO Enemy Unknown premierę zaliczy 18 kwietnia 2023 roku. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners