Prison Architect 2 oficjalnie nadciąga! Poznaliśmy datę premiery oraz styl nowej odsłony cenionej strategii

lubiegrac news Prison Architect 2 oficjalnie nadciąga! Poznaliśmy datę
Prison Architect 2 oficjalnie nadciąga! Poznaliśmy datę premiery oraz styl nowej odsłony cenionej strategiiTamer Adas | 16 stycznia 2024, 23:50

Doczekaliśmy się zapowiedzi Prison Architect 2 oficjalnie nadciągającej strategii od Double Evelen oraz Paradox Interactive na wiosnę tego roku. Czego fani mogą się spodziewać po ewoluującej kontynuacji niezwykle cenionego tytułu?

Od pewnego czasu pojawiały się plotki o kontynuacji Prison Architecta, należącego obecnie do Paradox Interactive. Dziś wieczorem oficjalnie doczekaliśmy się potwierdzenia tytułu, który co ciekawe ma się ukazać już za dwa miesiące, oferując znaną podstawę z zupełnie nową oprawą graficzną.

Pracujący nad tytułem samodzielnie zespół Double Eleven zabiera markę w stronę oprawy graficznej 3D, zachowując stylizację kreskówkową oraz dążąc nawet w stronę zachowania trójkątnych tłowi niektórych w więźniów!

Przeczytaj też:

 

Druga odsłona ma dostarczyć graczom zaawansowaną i jeszcze bardziej złożoną symulację już nie jednego, a wielu kompleksów więziennych, które nie tylko przeniesiono do nowej perspektywy, ale także obejmuje komunikację pomiędzy zakładami. Powiązania pojawią się także wśród więźniów, w związku z czym narodzą się między nimi poważne relacje negatywne i pozytywne.

W ramach otwartego świata udostępnione zostaną zupełnie nowe możliwości, za których sprawą fani mogą liczyć na jeszcze większą głębię wyzwań oraz atrakcji, dostępnych na bazie formuły, która dała pierwszej odsłony spory sukces.

Prison Architect 2 ma ukazać się na rynku 26 marca 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners